Katalog

Aktif Filtreler:

Düşük Basınç Swich 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Kombi Düşük Basınç Swich

Kombilerin çalışmasında temel alınan birçok parça bulunmaktadır. Bir kombi ile en iyi ısıtma verimini alabilmek için her parçanın işlevini doğru şekilde yerine getirmesi gerekmektedir. Düşük basınç swichleri, kombilerin hangi tür olursa olsun su basıncını ölçümünü yapmakla görevlidir. Doğru su basıncını ölçmenize imkan tanıyarak kombiye su basma konusunda doğru işlemleri yapabildiğiniz bu parça, bazen karşınıza belli arızalar çıkarabilir. Alçak basınç swichi olarak da bilinen parça, arızalandığında online mağazamızın ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kombi Düşük Basınç Swichi Görevi

Bir kombi, hangi tür olursa olsun her parçanın uyum içerisinde çalışması önemlidir. Birçok parçayla bir araya getirilen ve iç aksamda olduğu kadar dış aksamda da belli parçalara yer verilen kombilerde, kullanım bu parçaların doğru işleyişi ile verimli olabilmektedir. Su basıncının ölçülmesi görevinde kullanılan düşük basınc swichi de kombi parçalarından bir tanesidir. Su basma seçeneğini bu basınç değerlerine göre belirlemeniz gerekeceğinden, bu parçanın doğru çalışması kombinin verimi açısından önemli olabiliyor. Düşük basınç swichinde arızalar, birçok nedenle ortaya çıkabilir.

Kombi Düşük Basınç Swichi Arıza

Düşük basınç swichinde arızalar, genellikle şebeke suyunun kireçli yapısından kaynaklanır. Fakat temelde görülen arızalar, ürünün ani su basıncına maruz kalmasıyla ortaya çıkıyor. Plastik uçlu olarak üretilen düşük basınç swichleri olabildiği gibi, meral uçlu olarak üretilen ve contalı olan düşük basınç swichleri de mevcuttur. Firmamız ürünlerinde genellikle metal dişli düşük basınç swichlerine yer verdiğimizden, kullanım ömrü de uzun olabilmektedir. Çünkü bu parçada bazı arızalar, plastik uçların dayanıksızlığından kaynaklanmaktadır. Geçmeli olarak kullanabileceğiniz ürünler haricinde, adaptörlü şekilde kullanıma imkan verebilen düşük basınç swichi ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Kombi Düşük Basınç Swichi Siparişleri

Düşük basınç swichi, kullanımla birlikte sizlere su basıncı seviyesini gösteren bir parçadır. Plastik dişli olan ürünler genellikle dayanıksız olduklarından, firmamız bünyesinde metal dişli düşük basınç swichlerine yer veriyoruz. Bunların bazıları geçmeli bir kullanıma imkan tanırken, bazı ürünlerimizde ise adaptörlü bir kullanım yapılabilmektedir. Kombi markanıza göre ürünleri sipariş ederek arızalanmalar konusunda yeni ürünle değişim sağlayabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu