Baca Uzatma 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Baca Uzatma

Kombilerin kullanımlarında bazı durumlarda baca uzatması tercih edilebilmektedir. Bu şekilde kullanımlardan istenilen verimin alındığı görülebilir. Ayrıca çevre dostu bir kullanım açısından da baca uzatmasının belli bir yarar sağlayabileceği görüşü vardır. Kombi baca uzatması seçeneklerimiz, farklı uzunluklara yer vererek sizlere istediğiniz baca uzatma işlemlerini sunacaktır.

Kombi Bacası Uzatma

Kombi bacalarında genellikle kullanım alanına göre uzatma tercih edilebiliyor. Böyle bir kullanım için, baca uzatma işlemleri yapılmalı ve ekleme borular mevcut boru sistemine takılmalıdır. Böylelikle rahat ve kolay bir kullanım yapılabilmektedir.

Ürün seçeneklerimiz kombi baca uzatmasına ilişkin ürünlere de yer vermektedir ve yedek parça temininde Türkiye'ye gönderdiğimiz ürünlerimiz ücretsiz kargo seçeneklidir. Kargo seçeneklerimizin ücretsiz olmasıyla birlikte siparişlerinizi etikette belirtmekte olduğumuz fiyatlarımızla birlikte temin eder ve herhangi bir ekstra masrafla maliyetinizi yükseltmemiş olursunuz.

Kombi Bacası Ürün Seçenekleri

Kombi baca uzatmalarında, farklı uzunluk değerlerine yer veriyoruz. 50 cm, 100 cm, 150 cm ve 200 cm olan ürünlerimiz baca uzatma işlemlerini rahatlıkla görmenize imkan verecektir. Ayrıca alt bağlantı grupları ve kombi bacası kuşluk ucu yatışlarımızı da bu kategorimiz bünyesinde bulabiliyorsunuz. Bağlantı gruplarıyla birlikte baca uzatma ürünlerimizi sipariş edebilir, son olarak da kombi bacası kuşluk ucu için de sipariş vererek bacanın dış etkenlerden zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Kolay montaj sunabilen bağlantı gruplarıyla birlikte kombi bacası uzatma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsın. Baca ağzına takacağınız kuşluk ucu ile de bacanın dış etkenlerden korunmasını sağlayabilirsiniz. Kombi bacası uzatmak için, istenilen ürün uzunluklarını mağazamızda bulabileceksiniz.

Kombi Bacası Siparişi

Kombi bacası uzatmak, eklenti belli uzunluğa sahip bacalar ile mümkün olabilmektedir. 50 cm olarak başlayan ürünlerimizde, 200 cm ürünleri de bulabilmeniz mümkündür. Böylelikle baca istenilen miktara kadar uzatılabilmektedir. Bağlantı gruplarıyla birlikte bacaların montajları yapılabilir ve kuşluk ucuyla beraber bacayı dış etkenlerden ve bacanın içerisine bir hayvanın girmesinden korumuş olursunuz. Genellikle fırın ve kombi bacalarına kuş girmesi sorunuyla sık sık karşılaşılabildiğinden, hem bacayı hem de çevreyi korumak adına kuşluk uçlarını uzattığınız bacalarda kullanabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu