Katalog

Hava Prosestatı 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Hava Prosestatı

Hermetik kombilerin bir özelliği olan hava prosestatı, genel olarak bildirim özellikli bir parçadır. Hava akım borusu üzerinde yer alan bir parça olan hava prosestatı, yalnızca hermetik kombilerin bir özelliğidir ve özellik açısından kombinin gaz yolu sorunlarını öğrenmenize imkan tanımaktadır. Arıca oluşumu durumunda bazı belirli sorunlarla karşılaşılabildiğinden, firmamızda farklı çeşitlerde yer alan hava prosestatlarını sipariş edebilirsiniz.

Hava Prosestatı Kullanımı

Hava prosestatının temel görevi, kombilerde fandan alınan pozitif basınçları karta bilgilendirme sağlayarak gönderen ve gaz yolunda sorun olup olmadığı konusunda kombiye ilişkin bilgi almanızı sağlayan bir araçtır. Fan bölümünün kontrol mekanizması olmasından ötürü, arızalarında fandan kaynaklı sorunlar meydana gelebilmektedir.

Hava akım borusunun üst kısmında bulunan ve genellikle deforme olmaya yatkın olan bu parça, kombinin bakımsız bırakılması sonucunda sık arıza gösterebilmektedir. Bu sebeple hermetik kombilerde sık bakım yaptırmak, bu parçanın fan arızası vermesine engel olacaktır. Ayrıca fanın doğru havayı sağlamaması sonucunda arızalanması da mümkün olan bu parçayı değiştirmek mümkündür. Değiştirme işlemi için ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Hava Prosestatı Arıza

Hava prosestatı arızalarının sonucunda, hava akışında ve fanda ciddi arızalar görülebilmektedir. Hermetik kombinin modeline bağlı bir şekilde arıza ışığı yanar ya da hata kodu alabilirsiniz. Bunun sonucunda hava prosestatının arızalanmış olduğu tespit edilebiliyor. Hava akış sorunları sonucunda kombide verimlilik düşüşü olacağından, fanın önemli bir parçası durumunda olan hava prosestatının değiştirilmesi gerekir. Hermetik kombilerin en önemli parçaları arasında bulunarak gaz yolu sorunlarını bildiren ve genellikle yuvarlak şekilli olan bu parçayı değiştirmek de oldukça kolaydır.

Hava Prosestatı Sipariş

Hermetik kombilerde hava prosestatının önemli bir görevi bulunuyor. Bu sebeple arıza durumlarında hermetik kombinizden verim anlamında doğru sonuçları almanız zorlaşacaktır. Bir kombide fanın doğru şekilde çalışmamasına doğrudan etki eden parça hava prosestatıdır ve değiştirmek oldukça önemlidir. Bütün kombi parçalarının satışını sağlayan bir firma olarak hizmet verdiğimizden, hava prosestatı değişimlerinizde de bizlere başvurabilirsiniz. Ürünler kaliteli üretimlerle kataloglarımıza eklenir ve değerli müşterilerimize en iyi fiyat etiketleriyle beraber sunulur.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu