Katalog

Aktif Filtreler:

Kombi Petek İlacı 

Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler

Kombi Petek İlacı

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte kombilerde kullanılmaya başlanıl maktadır. Ancak kombiler kullanılmaya başlanılması ile birlikte bakımları da yapılmaktadır. Kombi ve petek bakımları hem kom binin verdiği ısıda ısı kaybını önlüyor hem de tasarruf yapmanıza imkân sağlamaktadır. Kombi ve petek bakımı ülkemiz de birçok kişi tarafından önemsenmese de oldukça gerekli ve önemli bir işlemdir.

Kombi ve petek bakımı ile kombi ve tesisatınızın kullanım ömrü de uzamaktadır. Kombi ve petek bakımına çok fazla önem veril memesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi ise kullanıcıların konu hakkında yeterince bilgili olmamasından kaynaklanmaktadır. Kombi ve petek temizliği yapan birçok firmada yalnızca peteğin içinde bulunan kirli suyu boşaltarak temizlik yapmaktadırlar.

Kombi Ve Petek Bakımı

Kombi peteği ısıtmak için petek içerisinde bulunan şebeke suyunu ısıtmaktadır. Petek içerisinde dolaşan su ise zaman içerisin de kireçlenmeye yol açar ve petek içerisin de kalın bir tabaka oluşmasına sebep olur ve petek de ısı kaybına yol açar. Bu sebepten dolayı petek temizleme işlemi düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Firmamız olarak petek temizleme işlemlerinde gerek petek temizleme aracı ve en önemlisi olan petek temizleme ilacı ile büyük bir titizlikle petek temizleme işlemini yapmaktayız. Firmamız bütün kombi ve petek temizlemelerin de petek temizleme ilacı kullanmaktadır. Bu sayede hem temizleme işlemi en iyi şekilde gerçekleşmekte ve tesisatınızın kullanım ömrü de uzamaktadır.

Petek Bakım İlacı Faydaları

Kombi ve petek temizleme ilk olarak peteğinizin iyi bir şekilde ısı yaymasını sağlamaktadır. Firmamız petek temizleme ilacı ile yapmış olduğu temizleme işlemlerin de petek temizleme ilacının tesisatın içerisine dahil ettikten sonra 20 ila 25 dakika arasında bekleyerek ilacın iyice çözünüp petek içerisinde bulunan kireç ve benzeri oluşumları temizlenmesi sağlanmaktadır. Daha sonra ise petek temizleme makinası ile tesisatın içerisindeki ilaçlı suyu boşaltmaktayız. Ayrıca petek temizleme ilacı ile yapılan temizleme işlemleri kombi ve petek tesisatınızın ömrünü de uzatmaktadır. Petek temizleme ilacı ile yapılan işlemlerde kombi iyi bir şekilde çalıştığından dolayı her hangi bir şekilde arızada vermemektedir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu