Katalog

Diyaframlar 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler

Kombi Diyaframlar

Diyafram, kombilerde bazı durumlarda membran ya da conta ismiyle de anılabilmektedir. Üç yollu vanalarla birlikte kullanımı sağlanan ve sıcak su şalterinin iç kısmında yer alan bu parça, su basıncının yardımıyla işlev görmeye başlamaktadır. Diyafram, su basıncıyla sıcak su şalterinin çalışmasına yardımcı olan temel bir parçadır. Genellikle kullanımdan ötürü plastiklik özelliğini yitiren, delinen ya da yırtılan diyafram onarım kabul etmeyeceğinden değiştirilmelidir. Kombilerin yedek parça teminini yaparak, sizlere ürün seçenekleri sunmaktayız.

Kombi Diyafram Arızası

Diyafram, memran veya conta ismiyle de bulunabilmektedir. Genellikle diyafram ismiyle tanıdığımız bu parça, kullanımdan kaynaklı birçok yıpranmaya maruz kalabiliyor. Plastik ile üretilen diyaframlarda, kullanım sonucunda plastiklik özelliğini yitirmesi en önemli arıza nedenidir. Ayrıca delinme ya da yırtılma gibi durumlar da sık sık görülebilir. Bu tür durumlar meydana geldiği zaman, diyaframlarda onarım gerçekleştirilemez ve değiştirmek gerekliliği oluşur. Neyse ki bu parçanın maliyeti yüksek değildir ve değiştirmesi de oldukça kolaydır. Sıcak su şalterinin iç kısmında bulunan diyaframın değiştirilmesi durumlarında firmamıza başvurabiliyorsunuz.

Kombi Diyafram Arızası Sonuçları

Diyaframda oluşabilecek birçok arıza olduğundan, bu ürününün kolay yıpranabilen bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Satışa çıkardığımız diyaframlarda, kaliteli malzemeler kullanıldığından, uzun ömürle kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Diyafram arızası sonucunda, sıcak su sorunları karşınıza çıkacaktır. Parçanın arızalanması halinde tamiri yapılamıyor ve küçük yapıya sahip olan bu yuvarlak parçayı değiştirmek gerekiyor. Dilerseniz ürünü sipariş ettikten sonra montaj için teknik destek yardımı alabilir ve parçanın montajını teknik servisin gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir ürün olması sebebiyle, kolay siparişlerinizi firmamızla verebilirsiniz.

Kombi Diyafram Siparişi

Diyafram, arızalandığı zamanlarda sıcak su sorunlarıyla karşılaşmaya neden olmaktadır. Bu da parçanın mutlaka değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Kombilerde birçok parçanın tamiri yapılamadığından değiştirme işlemi yapmak gerektiğinden, firmamızla kombinizde arıza gösteren parçaların yerine yenilerini sipariş edebilirsiniz. Her ürünümüzde kargo seçeneklerimiz ücretsiz işlemlere yer verdiğinden, kapınıza kadar getirilecek olan kargonuzda, herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Siparişlerinizi böylelikle etiket fiyatlarımızda belirttiğimiz tutarlar dahilinde satın alabilirsiniz. Çoğu ürünümüz kolay montajlı olduğundan, teknik servis desteğine de ihtiyaç duymanız gerekmeyecektir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu