Katalog

Aktif Filtreler:

Kombi Regülatörü 

Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler

Kombi Regülatörü

Şirketimiz, evlerimizin vazgeçilmez ürünleri olan beyaz eşyaların yedek parçalarını uzun yıllardır sizlere sunmakta olan, kendi sektöründeki lider firmalardan birisidir.

Hangi Ürünler Satışta?

Firmamızın web sitesi içerisinde ki kategorilerde çeşitli marka ve modellere ait çamaşır ve bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, buzdolabı, kombi, klima, doğalgaz, fırın, ocak ve aspiratörlere ait yedek parça satışı yapılmaktadır. Kombi yedek parça ana kategorisinin altında yer almakta olan kombi regülatörü de satışa sunduğumuz ürünlerden bir tanesidir.

Kombi Regülatörü Nedir ve Neden Arızalanır?

Kombi regülatörü daha çok kış ve sonbahar mevsimlerinde şehir şebeke elektriğinde meydana gelmekte olan dalgalanmaların, kombi cihazlarında oluşturabileceği hata ve arızaların önüne geçebilmek amacı ile tasarlanmış olan bir üründür. Daireye ulaşan düzensiz voltaja sahip şebeke elektriğini, içerisinde yer almakta olan mikroişlemciye sahip elektronik kartlar ve röleler aracılığı ile standart akım şeklinde düzenleyerek, cihazın gerilim nedeni ile arızalanmasının önüne geçmektedir. Voltajın yüksek olması durumunda çıkışı keserek, 220 Volt ayarında sabit tutar. Kombi regülatörünün kullanılmaması durumunda gelen dengesiz elektrik akımı nedeni ile kombi de ana kart yanarak, kullanıcıların başına büyük masraf açabilir.

Neden SuperYedekParça.com ?

Yedek parça alışverişlerinizi firmamıza ait olan Superyedekparca.com adresinden güvenle yapabilirsiniz. Sitemiz farklı model ve markaya ait onlarca ürünün yedek parça satışını en ekonomik yoldan ve en hızlı şekilde karşılamaktadır. Kombi'nizin arıza yapmasının ve başınıza büyük miktarlarda ana kart masrafı çıkartmasının önüne geçmek için, sitemizin web sayfasına girerek, ekranın başında yer alan arama motoruna "Kombi regülatörü" yazmanız yeterli olacaktır.

Ekranda önünüze gelecek olan onlarca seçenek içerisinden ihtiyacınız olanı, adresinizi yazarak tek tıklama ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Sayfamızda yalnızca ürünü görmekle kalmayacak, ürün hakkındaki bilgiler ve kullanıcı yorumlarına da erişerek tercih yapma sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Bir gün içerisinde siparişleri müşterisine kargolayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, sizlere de hizmet etmekten büyük mutluluk duyacaktır. Bu şekilde hem kolay ve güvenli alışverişin keyfine varacak, hem de kombinizi elektrik dalgalanmalarına karşı güven altına almış olacaksınız.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu