Katalog

Aktif Filtreler:

Gaz Valfleri 

Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler

Kombi Gaz Valfleri

Sıcak su ihtiyaçları ve ısınma ihtiyaçları için kullanılan kombilerde, termosifon ve kazan cihazlarında, ateşleme sisteminin çalışabilmesi için gaz valfi kullanılmaktadır. Gaz valfleri kombilerde, ateşleme yapılmak istenildiğinde gaz borusunu açarak gazın gelmesini sağlayan, ateşleme bittiği zamanda gazı kesen kapak görevini gören bir parçadır. Kombilerin düzenli çalışması ve gaz kaçağının olmaması için büyük önem taşıyan bir parçadır. Kombiler, elektrik, gaz ve suyun bir arada bulunduğu, düşünüldüğünde tehlikeli gibi görünün, bir o kadarda emniyetli cihazlardır. Uzun süre ve bakımsız kullanma sonucunda kombiler çeşitli arızalara maruz kalabilmektedir.

Online Yedek Parça

Özellikle kış aylarında kesintisiz çalışan kombi cihazlarının, sorunsuz çalışması ve ısı veriminin yüksek olması için yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Kombi cihazlarının bakımları sırasında veya bir arıza meydana geldiğinde bazı parçalarının değiştirilmesi gerekebilir. Yedek parça ihtiyacı için, ister kişisel ister servis ekipleri olsun, online satış sitemizden istediğiniz üründen istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Sitemiz kombi kategori bölümünde, kombi modellerine göre, Gaz valfleri, elektronik kart, ntc, diyafram, vana motoru, akış şalteri, genleşme tankı vb. gibi tüm yedek parça çeşitleri bulunmaktadır.

Kombi Bakımın Önemi

Kombiler uzun süre kullanım sonunda, ateşleme sistemlerinde, kirlenmeden dolayı tıkanma, elektronik kartında arıza, Gaz valfleri sorunları gibi birçok sorun ortaya çıkabilmekte ve cihazınız çalışmamaktadır. Özellikle gaz valfi arızalarında, ya gazın gelişini tamamen kapatacak, cihaza gaz gelmesini önleyecek ya da ateşleme sonrasında, gazı kesemeyecek ve sürekli gaz çıkışına neden olacaktır. Bu arızalar güvenlik sorununa neden olabilecektir. Kombilerin bakımlarını düzenli yapılması hem güvenlik hem de ısı kalitesi açısından önemlidir.

Kombi Yedek Parça Temini

Kullanmış olduğunuz tüm kombi modelleri için yedek parça ihtiyaçlarınızı, Superyedekparca.com online yedek parça satış sitemizden en uygun fiyatlara, en hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturarak, istediğiniz ürünleri, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Ödeme işlemlerine geçiş yaparak, sizde istenilen ürün teslimat adres bilgilerini, ödeme seçeneklerini tamamlayarak, siparişleriniz 3 veya 5 iş günü içerisinde kargoya verilmiş olacaktır. Ürünleriniz özel ambalajlı olarak adresinize teslim edilecektir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu