Türbin 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Kombi Türbinleri

Türbin bir akışkan maddenin mevcut enerjisini kinetik enerjiye dönüştürmek için yararlanılan bir sistemdir. Türbin, bir mil ve daha fazla kanatçıktan meydana gelen bir yapıdır. Türbin içerisinde kullanılmış akışkana maddeye bakarak kullanılan türbinin ve içerisinde bulunan kanatçığın yapısında değişiklikler gözlemlenir.

Çalışma şekli hakkında bilgi verilecek olursa akışkan madde, türbinin kanatçık kısmına vurarak türbin milini harekete geçirir, bu hareket ile milin sonunda çıkarak mekanik enerjiye çevrilir. Bu oluşan mekanik enerji farklı düzenekler sayesinde elektrik enerjisine dönüşür.

Kombi Akış Türbin Modeli

Akışlı su türbinleri her vakit yerel olan işletim şartları koşullarına uyarlanır. Basitliği ilke olarak benimsemiştir. Geçmişten bu güne kadar güvenilir bir çalışma için dizayn edilmiş ve rutin bakım için özel bir madde ve araç-gereç kullanılmayan akış türbininin oluşturulmasında temel aldığımız ile budur. Uzman dahi olmayan bireyler de kurup işletime hazır hale getirebilir.

Kombi Akış Türbinlerinin Ekonomik Verimi

Son yıllarda gelişmekte olan ekolojik hassasiyet, insanın çevresine en az zarar ile doğal kaynakları kullanmayı öngörmektedir mesela yenilenebilir kaynaklardan elektik üretimi gibi.

Kombi Aden Türbin Modeli

Aden bir model olan kombide yer alan türbin ne işe yarar? Firma olarak bu soruya cevabı şu şekilde verebiliriz, sıcak suyun açılması ile birlikte elektronik karta emir veya komut veren bir parçadır. Konudan biraz daha bahsedilecek olursa türbin kaloriferin marka ve bulunduğu yer ile hiç bir alakası bulunmayan yalnızca bir sıcak su parçasıdır. Yani sıcak suyu açılmasıyla beraber verilen komut ile cihaz işleve başlar ve bunu sağlayan parçaya da türbin adı verilir. Firmamızın modellerinin tümü farklı şekillerde kullanılmıştır.

Türbinin yapısında pervaneler ve içinde manyetik birtakım parçalar yer alır. Bir başka şekilde türbinin manyetik alanı üstünde elektronik okuyucu şeklide bir parça yer alır. Türbin dönmeye başlar ve bu okuyucu ile türbin içinde yer alan manyetik parça bir akım oluşturur ve bunu elektronik olan ana karta iletir. Bu şekilde cihaz başta pompa daha sonra da fan ve ateşleme cihazları takiben sisteme girmeye başlar. Türbin fiyatları her servise göre farklılıklar gösterir. Firmamızda Demirdöküm aden türbin fiyatı 21,24 TL olarak belirlenmiştir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu