Baca Fanları 

Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler

Kombi Baca Fanları

Baca fanları, kombilerin kullanımında oluşan atık gazların baca yoluyla dışarı atılmasını sağlayan en önemli parçalardır. Kombi içerisinde atık gaz birikimi oluştuğunda sensörler vasıtasıyla, fan motorları çalışmaya başlar ve biriken atık gazlar bacadan dışarıya atılarak, cihazın rahat çalışmasını sağlar. Kombi cihazları üretilirken yüksek emniyet sistemleri ile üretilmiştir. Cihaz içerisinde her hangi bir gaz kaçağı ya da farklı bir olumsuzluk olduğunda elektronik sistemler sayesinde emniyet sistemleri çalışarak cihazı durdurmakta ve tehlikeleri önlemektedir. Çeşitli sebeplerle oluşan arızalar sonucu değiştirilmesi gereken parçalar için sizlere yedek parça hizmetlerini online olarak vermekteyiz.

Kombi Kullanımı

Son yıllarda konutlarda ve iş yerlerinde ısınma ihtiyacı için kombi sistemleri tercih edilmektedir. Kombi sistemlerinin yapılması, bakımları ve kullanımı kolay ve ekonomik olmaktadır. İnsanlar ısınma ihtiyacını karşılarken aynı anda sıcak su ihtiyaçlarını da karşılamış olmaktadırlar. Online yedek parça temini sağlayan bir site olarak özellikle kombi kullanımlarında, yıllık bakımların önemli olduğunu ve kombinizin tüm çalışan sistemlerini yıllık temizletmeli ve kontrol ettirmeniz konusunda uyarıda bulunmaktayız. Bakımı yapılmayan kombilerde sürekli ateşleme yapıldığı için, ateşleme sistemlerinde ve baca sistemlerinde kirlenmeden dolayı tıkanmalar yaşanabilir.

Arızalı Parçaların Değişimi

Kombilerinizin bakımını yaptırdığınızda veya kombiniz arıza yaptığında değişmesi gereken parçası olduğunda, superyedekparca.com sitemizi ziyaret ederek, kombi modelinize göre istenilen yedek parçayı orijinal ve en uygun fiyata bulabilirsiniz. Sitemizden ürünleri bireysel olarak sizler veya tüm servis ekipleri istediği sayıda sipariş vererek alabilirler. Kombi Baca fanları kombilerde kontrol edilmesi gereken ve arıza yaptığında hemen değiştirilmesi geren bir parçadır.

Sitemizden Alışveriş

Yerli veya yabancı tüm kombi markalarına ait tüm yedek parça çeşitleri, online sitemizde güvenli satış sistemi ile sizlere sunulmaktadır. Kombiler için, baca fanları, elektronik kartlar, gaz valfleri, ateşleme üniteleri, su girişleri, diyafram, genleşme tankı gibi tüm parçalar sitemizden sipariş verilebilmektedir. Sipariş oluşturabilmek için, sitemizde ilgili kategori bölümüne girmeniz ve aradığınız yedek parça grubuna göre oluşturulan başlık altındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Siparişleriniz ödeme işlemleriniz tamamlandıktan ve sistem tarafından onayladıktan sonra, hazırlanmakta ve adresinize kargo ile gönderilmektedir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu