Düğmeler 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Kombi Düğmeleri

Kombilerin kullanımında ısı ayarını gerçekleştirmek, kombi düğmeleriyle sağlanabilmektedir. Genellikle yuvarlak yapıda olan düğmelerin, çevirerek kullanımı sağlanmaktadır. Böylelikle ısı ayarlaması kolay bir şekilde yapılır. Kombi düğmelerinde belirli bir arıza türü bulunmamaktadır. Yalnızca kullanım sonucu deformasyonun yanı sıra, düğmelerde gevşeme nedeniyle doğru kullanım sağlayamamak oluşabilir. Bu durumda düğmeyi, doğru sıcaklık ayarını almak için yenilemelisiniz. Ürün yenileme konusunda Süper Yedek Parça sitesi olarak en iyi ürünleri sunarak güvenli satın alımları yapmanıza imkan veriyoruz.

Kombi Düğmesi Kullanımı

Kombilerde sıcaklık gibi birçok ayarlamayı kombi düğmeleriyle gerçekleştirirsiniz. Özellikle sıcaklık ayarlaması için kullanılan düğmeler, kombinin aktive edilmesi işleminde de kullanılıyor. Sıfır ayara sabitlenen bir düğmeyle kombinin çalışmasını durdurabilirsiniz. Diğer ayarlara çevirdiğinizde ise, kombinin istenen sıcaklıklarda çalışmasını sağlarsınız.

Doğalgaz kullanılan evlerin en önemli ev aleti olan kombiler, ısıtma elemanı olarak iyi bir performans sergilemek adına birçok parçadan oluşturulur. Bu parçaların birisi düğmelerdir. Düğme, sıcaklık ayarını yapmanızı sağlayacak ve çevirerek kolay bir kullanım yapmanıza izin verecektir. Sert plastik üretimli olan ürünlerimiz, birçok kombiye göre tasarlanmışlardır.

Kombi Düğmesi Arıza

Kombi düğmelerinde belirlenen bir arıza durumu yoktur. Fakat uzun kullanımlar hemen hemen her aleti kolaylıkla yıpratabilir. Kombi düğmelerinde de gevşeme oluşabilir ve bu gevşeme sonucunda düğme boş olarak döneceğinden ayarlama yapmaya imkan vermez. Ayrıca deforme olmaları da mümkündür. Kombi düğmelerini yenileyerek bu sorunları aşmak mümkündür. Ürün modellerimiz, kombilerin farklı modellerine uyum sağlayacak yapıdadırlar. Böylelikle evinizi ısıtma görevini üstlenen kombinin düğmesini doğru ürün ile yenileyebilirsiniz.

Kombi Düğmeleri Siparişleri Satın Alma Yöntemleri

Kombi düğmelerinin gevşemeleri zaman zaman söz konusu olabilir. Gevşeyen bir ürün sıkıştırılarak kullanıma devam edilebilir, ancak tamamen gevşeyerek boşa dönmeye başlayan bir kombi düğmesinin yenilenmesi gerekecektir. Ürün yenileme işlemlerinde kombi düğmelerinin yanı sıra, kombilerin tüm yedek parçalarını firmamızda bulabiliyorsunuz. Güvenli alışverişlere yer verdiğimiz sitemiz, ödemelerinizde güvenli bir platform sunmaktadır. Bu sayede online olarak alışverişlerinizde en iyi kalitede ekipmanlara en kaliteli firma olan bizim aracılığımızla ulaşırsınız. Yedek parçada sıfır ürün garantimizle, paketlerinde ve kullanıma hazır ürünler sağlıyoruz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu