Tamir Takımları 

Gösterilen 1 - 20 ile 20 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 20 ile 20 arasındaki öğeler

Kombi Tamir Takımları

Evlerinizde kalorifer ve şofben gibi ısıtma özelliği gösteren kalorifer kazanları kombi olarak biliniyor. Kombiler günlük hayatın vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Ancak kimi zaman kombiler de birtakım arızalar meydana gelebiliyor. Kombilerde ortaya çıkan sorunları gidermek için sitemizde her türlü tamir takımı ve yedek parça ürünlerini bulabilirsiniz. Bizler superyedekparca.com olarak siz değerli müşterilerimiz için kendimizi her gün biraz daha geliştirerek yaptığımız yeniliklerle hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Şirketimiz sizlere e-ticaret sitesi olarak hizmet vermek adına 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz zamandan beri bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti için en pratik ve güvenli çözümler ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kombide Tamir Takımlarının Önemi

Bugün neredeyse her evde bulunması gereken kombilerin yedek parçalarının olması, sizlerin kombinizi daha uzun ömürlü kullanabilmeniz açısından önemlidir. Bu anlamda sitemizde değişik markalarda ve farklı ücretlerle birçok tamir takımı bulunuyor. Marka ve kalitesine göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Kombide yedek parçalarının her birinin ayrı görevleri vardır. Mesela üç yollu vana, kombinin sıcak su ile kalorifer konumunu ayırt edebilmesi için gerekli olan bir parçadır. Kombi hava prujörü, kombide pompanın üstünde yer alan ve tesisatta olan havayı atmaya yardımcı olan bir parçadır. Kombi pompa ise, kombide devir daimi sağlayan parçadır. Kombideki suyun kombi içinde ve tesisatta dolaşmasını sağlar. Bu yönüyle ısıtma görevini gören önemli parça konumundadır.

Superyedekparca.com ile Alışverişin Kolaylığı

Sitemizden istediğiniz ürünleri sepete ekle seçeneği ile ekledikten sonra, bu ürünleri satın almak için kredi kartı ve kişisel bilgileriniz gerekecektir. Eğer yoğun bir gündeminiz varsa, alışveriş merkezlerine veya kombi yedek parçaları satan dükkanlara gitmek için uzun uzun gezmeye vaktiniz yok ise, sitemiz tam size göredir. Satın aldığınız tüm ürünler bulunduğunuz adrese bağlı olarak bir kaç gün içerisinde kargoyla adresinize ulaştırılır. Ayrıca ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim adresinde yer alan telefon numarası ve e-posta adresinden bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Site Haritamız

Firmamız için tasarlanan sitemizi en ince ayrıntısına kadar inceleyebileceğiniz sayfalarımız arasında site haritası bölümü yer alıyor. Kampanyalar, en çok satan ürünler ve yeni ürünler hakkında pek çok detaya ulaşabileceğiniz bu sayfayı kullanarak sizlerde eviniz için gerekli olan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Kombi dışında elektronik ve beyaz eşya ürünlerine de bakabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu