Akış Şalterleri 

Gösterilen 1 - 13 ile 13 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 13 ile 13 arasındaki öğeler

Kombi Akış Şalterleri

Bir akış şalteri, kombide sıcak su ihtiyacına cevap verebilmek adına musluğun açılmasıyla birlikte elektronik kartın bildirim almasını sağlayarak kombinin sıcak su üretimi yapmasına imkan tanıyan yardımcı bir parçadır. Bu parçanın temel işlevi, birçok arızayı da beraberinde getirebiliyor. Akış şalteri arızası, kombide sıcak su üretimine etki edebildiğinden, mağazamızdan sipariş vererek değişim sağlayabilir ve kombinizden beklediğiniz sıcak su üretim verimliliğini tekrar elde edebilirsiniz.

Kombi Akış Şalteri Kullanım

Kullanım alanında kombiden sıcak su elde etmek istediğiniz zaman, devreye birçok parça girmektedir. Çalışmanın önemli parçalarından birisi de akış şalteridir. Sıcak su ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde, musluğun açılmasıyla birlikte bu parça elektronik karta bildirim gönderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu bildirim sonucunda sıcak su isteğinin oluştuğu ve kombide sıcak su üretimini başlatan parça olarak da işlev görmektedir. Eğer kombiden sıcak su ihtiyacınızı karşılayamıyorsanız, bu durumda akış şalterinin arızalanması sonucuna varabilirsiniz. Siparişlerinizi alarak sizlere hızlı bir şekilde gönderen online mağazamız, günün 24 saati hizmet vermeye devam etmektedir.

Kombi Akış Şalteri Arızaları

Akış şalterinin görevi, bu parçayla birlikte belli arızalanmalar yaşamanıza neden olabiliyor. Çoğu zaman kireçlenme sebebiyle şalter içerisinde bulunan mevcut üretim parçalarının işlevlerini kaybetmesi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca şebeke suyuyla gelen birçok yabancı cisim sonucunda da parça arızalanabilmektedir. Arıza, kendini komiden sıcak su alamamanız ile belli edebilmektedir. Parçanın teknik servisler tarafından onarım işleminin yapılamaması sebebiyle değiştirmek durumunda kalırsınız. Parça değişimlerinizde uygun fiyatları bulabildiğiniz mağazamız, akış şalteri ürün içeriklerinde birçok seçeneğe yer vermektedir. Böylelikle ürün seçeneklerini kolay şekilde değerlendirerek günün her saatinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kombi Akış Şalteri Siparişleri

Akış şalterinin arızalanması halinde parçanın herhangi bir onarımı söz konusu olamıyor. Bu sebeple herhangi bir sebeple arıza yapan bu parçayı değiştirmek gerekecektir. Çünkü değiştirilmeyen parça sonucunda kombiden sıcak su almanız imkansızlaşmaktadır. Akış şalteri ürünlerimiz, kataloglarımızda birçok seçenekle birlikte yer alıyor. Böylelikle en doğru ve en uygun ürünü seçmeniz de kolaylaşıyor. Akış sensörlü su, vanalı akış şalteri ve basınç trandüseri gibi ürünler de bu kategori dahilinde yer almaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu