Su Doldurma Musluğu 

Gösterilen 1 - 23 ile 23 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 23 ile 23 arasındaki öğeler

Kombi Su Doldurma Musluğu

Kombilerin bileşenlerinden olan su doldurma musluğu, kombinin bağlantı vanaları arasında yer almaktadır. Genellikle arızaya yatkın olan bu parça, kombilerde basınç yükselmesi, su akıtması gibi arızalar sonucunda kendini gösterebilmektedir. Su doldurma musluğunu kullanımlarda da kırılmaya yatkın bir parça olduğundan, sık değişim gerektirebiliyor. Parça değişimleri için satış desteğini sağladığımız için, firmamız aracılığıyla bu sık arızalan parçayı bizim aracılığımızla sipariş edebilirsiniz.

Kombi Su Doldurma Musluğu İşlev

İşlevsel anlamda kombilere su akışını sağlayan bu parça, kombiye su basma işlevinde kullanılmaktadır. Kombilerin vana parçaları arasında yer alan ve basılarak kombiye su basma işlevine imkan tanıyan bu parça, kullanım sırasında kırılmaya oldukça yatkın olabiliyor. Ayrıca arızalanan parça sonucunda kombinin basıncında yükselme ve kombinin su akıtması gibi sorunlara neden olabiliyor. Doldurma musluğunu kombiyi doğru bir şekilde kullanmaya devam etmeniz için kırıldığı zaman değiştirmelisiniz. Mağazamız, online siparişlerinizi verebileceğiniz yapısıyla birlikte yedek parça temininde lider firmalardan birisidir.

Kombi Su Doldurma Musluğu Arızası

Kombinin basıncının yükselmesi gibi temel bir arıza ile ortaya çıkan su doldurma musluğu arızası, ayrıca kombinin su akıtması gibi bir başka sorun ile de kendini gösterebiliyor. Su basma işlevi, bu musluk parçası kırıldığı zaman durmadan devam eder ve bu da fazla su alımıyla kombinin su akıtmaya başlamasına ve basıncının yükselmesine neden olabilmektedir. Basıncın artması, kombide emniyet ventilinin devreye girmesine neden olacağından, su akıtma sorunu bozuk bir su doldurma musluğu sonucundan sık sık görülebilmektedir. Sipariş vererek bu arızalanan ya da kırılan önemli parçayı değiştirebilirsiniz. Fiyatlarımız, birçok kombi markasıyla uyumlu olan su doldurma musluğu ürünlerinde son derece uygundur.

Kombi Su Doldurma Musluğu Sipariş

Kombilerde önemli bir parça olarak yer alan ve kullanımları dahilinde kırılmaya müsait bir yapıya sahip olan su doldurma musluklarını, online adresimizden sipariş ederek temin edebiliyorsunuz. Satış desteğimizin güvenilirliği sayesinde, iyi fiyatlara ulaşabildiğiniz gibi, orijinal parçaları temin etme gibi bir alternatifiniz de olabiliyor. Bu sebeple su doldurma musluğu değişimlerinde kombilere uyumlu olabilecek parçaları kullanarak başka arızalara yer vermemiş oluyorsunuz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu