Kapı Emniyet Kilidi 

Gösterilen 1 - 54 ile 54 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 54 ile 54 arasındaki öğeler

Kapı Emniyet Kilidi

Farklı çamaşır makineleri için farklı kapı emniyet kilitleri kullanmak gerekmektedir. Çamaşır makinenizin kapı emniyet kilidinde sorun yaşıyorsanız ya da bu emniyet mandalı bozulduysa, bu durumda çamaşır makinesinin markasına göre bir kapı emniyet kilidi seçmelisiniz. Firmamız, hemen hemen her markaya ilişkin sunduğu ürünleriyle birlikte, kolay bir şekilde ürününüzü seçmenize imkan tanıyor.

Kapı Emniyet Kilidi İşlevleri

Bir kapı emniyet kilidi, çamaşır makinesinin kapak kısmının yerine oturmasını sağlarken, kilitli emniyet sistemi sayesinde çamaşır makinesinin çalışması sırasında da kapağın açılmasını engellemek için makinelere yerleştirilen bir düzenek olarak kullanılır. Eğer çamaşır makinenizin bir emniyet kilidi yoksa ya da emniyet kilidi var olup da bunun değiştirilmesi gerekiyorsa, bu durumda ürünlerimiz arasından makinenizin marka ve modeline uyumlu seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Neredeyse her çamaşır makinesi üreticisi firmanın ürünlerine özgü tasarımlara yer verdiğimiz kategorilerimizle birlikte, kolay siparişlerinizle ürününüzü hemen teslim alabilirsiniz.

Kapı Emniyet Kilidi Kullanım Amacı

Kapı emniyet kilitlerinin kullanımında pek çok özelliğe yer verilebilmektedir. Temelde bu ürünler, kapağın kapalı kalmasını sağlamak için tasarlanırlar. Çünkü kapağın açılması ve açık kapak ile çalışan bir çamaşır makinesinin yaralanmalara sebep olması mümkün olabiliyor. Evlerde çocukların güvenliği için çamaşır makinelerini, kapı emniyet kilidi ile kullanmak bu sebeple son derece önemlidir.

Mekaniksel özellikler olarak kapı emniyet kilitlerinde kapının kilitlenmesini sağlamak temel özelliktir. Elektriksel görev anlamında bakıldığında ise, bir kapı emniyet kilidi kontağı kapatır ve makinenin çalışmasını sağlar. Standartlar gereğinde bir çamaşır makinesinin kapağı açık olarak çalışması yanlış olacağından, PTC sistemli bobinli seçenekli tasarımlara yer verilebilmektedir. Firmamız bünyesinde bulabileceğiniz ürünler, sizlere ücretsiz kargo avantajlarımız ile ulaştırıldığından, ürünlerimizi çok daha uygun fiyatlarla satın alma imkanınız olacaktır.

Kapı Emniyet Kilidi Seçenekleri

Farklı çamaşır makinesi markalarına ilişkin farklı kapı emniyet kilidi seçeneklerine yer verdiğimiz firmamızda, ürünleri markalarına göre inceleyerek hangi modellerle kullanılabildiklerini görebilirsiniz. Kolay montaj imkanıyla birlikte satın alacağınız kapı emniyet kilidini kolay bir şekilde çamaşır makinenize takıp kullanabilirsiniz. Farklı kontak noktalarına da yer veren ürünlerimiz, damperli emniyet kilidi modelleriyle de sitemizde satıştadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu