Katalog

Elektronik Kart 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Kombi Elektronik Kartı

Isınma sistemleri ve sıcak su ihtiyaçları için kullanılan kombi cihazları evlerinizdeki en değerli eşyalardan birisidir. Özellikle doğalgaz kullanılmaya başladıktan sonra, her evde merkezi sistem veya bireysel olarak kombi cihazları kullanılmaya başlamıştır. Kombi cihazları, doğalgazın yakılmasıyla, soğuk suyun ısıtılmasını ve ısıtılan su ile yaşam alanlarının ısınması sağlanmaktadır. Kombi cihazları birçok ekipmandan oluşmaktadır. Kombilerin çalışmasını sağlayan en önemli parçalardan birisi, elektronik kart parçasıdır. Ateşleme sisteminin otomatik olarak çalışması, su akışlarının düzenlenmesi, gaz giriş ve çıkışlarının ayarlanması, elektronik kart üzerindeki programlar tarafından yapılmaktadır.

Kombi Elektronik Kart Çeşitleri

Ülkemizde çok farklı markalara ait farklı model kombi cihazlarının satışları yapılmakta ve kullanılmaktadır. online ürün satış sitemizde, kullanmış olduğunuz tüm kombi marka ve modellerine ait her türlü yedek parça çeşitleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sitemizde kombi kategori bölümünde yer alan kombi çeşitlerinden, yoğunlaşması kombi, hermetik kombi, bacalı kombi modelleri bulunmaktadır. Kombi yedek parçaları olarak, ateşleme grubu, gaz valfleri, elektronik kart, genleşme tankı, manometre, akış şalteri, ntc, diyafram, vana motoru, türbin vb. tümü parça çeşitlerinin satışı yapılmaktadır.

Kombi bakımlarının önemi farklı açılardan değerlendirilebilmektedir. Elektrik ve gaz enerji tasarrufu, daha iyi ısınma, cihazın uzun ömürlü olması ile güvenlik açılarından değerlendirme yapıldığında, kombilerin bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler daha az arıza verecek ve uzun süre sorunsuz çalışacaktır. Kombilerde genel olarak arıza, elektronik kart arızası olarak görülmektedir. Kartlarda oluşan arıza nedeniyle kombi cihazları dengesiz çalışmaya başlayacak ve ani ısı yükselmeleri, ani düşüşler görülecektir.

Kombi Elektronik Kart Siparişi

Evlerinizde veya işyerlerinde kullanılan kombi cihazları arıza yaptığında, değiştirilmesi gereken yedek parça ihtiyaçlarınızı, Superyedekparca.com sitemizde satışı bulunan ürünlerden seçerek karşılayabilirsiniz. Kullandığınızı kombi modeline göre, kategori bölümlerinden ürün grubuna göre, parça seçimi yapabilir, fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ürünü satın alabilmek için, sepete ekleyerek, ödeme işlemleri aşamasına geçebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ile güvenli bir şekilde yaptıktan sonra, sisteme kaydetmiş olduğunuz adresinize ürününüz gönderilmek üzere kargoya verilir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu