NTC 

Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler

Kombi NTC

Sıcaklığa bağlı olarak direnci artan veya azalan NTC termistör ismi ile de bilinmektedir. Bir elektronik devre elamanı olan NTC günümüzde birçok elektronik cihazda kullanılmaktadır. NTC ler bulunduğu ortamdaki sıcaklık değişikliklerini algılayan cihazlardır. Kullanıldığı alandaki sıcaklık değerini istenilen düzeyde tutmak için kullanılan NTC ler bu sayede kullanıldığı alandaki sıcaklı sabit tutmaktadır. NTC ler -300 derece ile +50 derece arasında ki sıcaklıklarda çalışmaktadır. Firmamız ise her türlü hassasiyete sahip olan NTC modellerinin ise satmaktadır. NTC ler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombiler, çay termosları, termosifonlar ve ısıtıcılar gibi birçok üründe kullanılmaktadır. Ayrıca NTC ler 0.1 dereceye varan hassasiyete sahip modelleri de bulunmaktadır.

Kombi NTC Kullanım Alanları

NTC lerin ısı değerleri azaldıkça direnci arttığından dolayı birçok devrede hassas cihazların aşırı ısınmasını ve aşırı soğumasını önlemektedir. Kombilerde ısı ayarını sabit tutmak için kullanılan NTC lerin birçok farklı özellik de ve kullanım amacına göre farklı hassasiyetlere sahip modelleri bulunmaktadır. Firmamız ise kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü, ısıtıcılar gibi cihazlarda kullanılan NTC yedek parçalarının satışını yapmaktadır. Firmamız yedek parça alanında oldukça büyük bir ürün platformuna sahiptir. Bu sebepten dolayı online olarak istediğiniz her türlü ürünü ve ürüne ait olan bütün yedek parçaları kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca satışını yapmış olduğumuz diğer birçok üründe olduğu gibi NTC ler de son derece kaliteli ürünlerdir.

Kombi NTC Yedek Parça Temin

Firmamız çamaşır makinesi, ütü, tost makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve termosifon gibi ısı ayarının önemli olduğu bütün cihazların NTC si arızalanması durumun da yedek parça teminlerini en kısa süre içerisinde yapmaktadır. Firmamıza internet sitesi üzerinden giriş yaparak ihtiyaç duyduğunuz NTC modelini kolayca bula bilir ve sipariş vere bilirsiniz. Sipariş vermiş olduğunuz ürün veya yedek parça ise sipariş verdiğiniz gün kargoya verilerek tarafınıza en kısa süre içerisinde ulaştırıl maktadır. Güvenli ve kaliteli bir alışveriş imkânı sunan firmamız ödeme işlemleri esnasında da müşterilerimize çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Sipariş vermiş olduğunuz ürün veya yedek parçayı online olarak ödeme yapmak istememeniz durumunda kapıda nakit ve kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu