Katalog

Sirkülasyon Pompası 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Sirkülasyon Pompası

Kombilerde suyun devridaimini sağlayan ve adından da belli olduğu üzere sıcak su dönüşümünü sağlayan parça, sirkülasyon pompasıdır. Sirkülasyon borusunun kombilere kattığı temel işlev bu olsa da, bu ürünün üretimi tesisat borularında çapta küçülmeye gitmeye temel sağlamıştır. Böylelikle daha kolay ve daha verimli olarak bir kullanım sağlanmaya başlamıştır. Sirkülasyon pompasının temel özelliğini yitirmesi, belli arızalanmalar sonucu ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle değişim yapmak ve bunu cihaza uygun olarak gerçekleştirmek önemlidir. Yedek parçanızı online mağazamızın satış desteğiyle satın alabilirsiniz.

Sirkülasyon Pompası İşlevi

Sıcak su elde edilmesinde temel bileşen olarak hizmet eden sirkülasyon pompası, ısıtma sistemi teknolojilerinin gelişmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Isıtma sisteminden istenen verimin alınabilmesi adına temel bir bileşen olarak hizmet veren bu parçanın, belli durumlarda arızası gerçekleşebiliyor. Bu arızalanmalar sonucunda tamirat işlemleri uygulanabiliyor olsa da, tamiratlara cevap vermeyecek kadar arıza gösteren bir sirkülasyon pompasını yenisiyle değiştirmek gerekmektedir. Yeni bir sirkülasyon pompasını ise online mağazamız ile pratik bir şekilde sipariş etme şansınız vardır. Özellikle ürünlerimizin orijinal olmaları, kombilerde hiçbir uyum sorunu gerçekleşmemesini sağlıyor.

Yoğuşmalı Kombi Pompası

Yoğuşmalı kombiler, ısıtma sistemleri arasında son dönemlerde çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu sistemlere özel olarak tasarlanan sirkülasyon pompaları farklıdır ve standart kombilerde gösterilen temel ısıtma özelliklerini gösterseler de, belli farklılıkları bulunabilmektedir. Evinizde ısıtma sistemi olarak tercih ettiğiniz kombi, yoğuşmalı bir kombiyse, bu ürüne özel olarak sirkülasyon pompası seçeneklerimiz de mağazamızda yer almaktadır. Katalog ürünlerimizden kombinizin çalışma prensibine en uygun olan sirkülasyon pompasını seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kombi Sirkülasyon Pompası Sipariş

Online mağazamızın hizmetleri yalnızca sipariş vermekle sınırlı değildir. Aradığınız her ürünü bulabildiğiniz mağazamızda, kombilere ilişkin sirkülasyon pompası seçeneklerimizde birden fazla ve birçok çeşit ile ulaşabilmeniz mümkündür. Orijinal yedek parça temininde Türkiye'nin öncüleri arasında yer aldığımız için, firmamız katalogları son derece gelişmiş olarak birçok ürünü temin etmemizi sağlamaktadır. Yoğuşmalı kombiler, pompa motoru, üst gövde sirkülasyon pompası gibi ürün fırsatlarını uygun fiyatlarla kataloglarımızda bularak sipariş oluşturabiliyorsunuz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu