Vana Motoru 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Kombi Vana Motoru

Kombilerde kullanılan vana motoru, zaman ile aşınabilen ve kullanımı imkansızlaşan bir parçadır. Çoğu zaman, uzun süreli kullanımlar nedeniyle arızalanan bu parça, kombilerde sıcak su sorunu yaşanmasının temel nedenleri arasında yer alabiliyor. Peteklerin tamamının ısınmaması ya da sıcak su sorunun oluşması gibi durumlar, kombilerde vana motorunun arızalandığına işaret edebilmektedir. Ayrıca, bazı durumlarda kombinin ses yapma sorunu da vana motorunun arızalanmasına işaret ediyor olabilir. Vana motoru arızasında, online mağazamız siparişlerinizi 7/24 alarak çalışma göstermektedir.

Kombi Vana Motoru İşlevi

Vana motoru, bir kombide doğru ısıtmanın sağlanabilmesi adına bir işleve yer vermektedir. Sıcak su, peteklerin tamamının ısıtılabilmesi ve soğuk nokta kalmaması gibi işlemlerden sorumlu olan vana motoru, genellikle uzun süreli kullanımlar sonucunda belli aşınmalara maruz kalabilmektedir. Bir kombide ısıtma elemanı olarak temel bileşenler arasında yer alan bu parçanın arızalanması, belli sorunların sonucunda kendini gösterebilmektedir. Vana motoru arızasının tespiti halinde, kombinizin doğru bir işlev ile verimli bir çalışma gösterebilmesi adına vana motorunu ürün seçeneklerimiz arasından yapacağınız sipariş ile temin edebilir ve değiştirebilirsiniz. Kolay montajı nedeniyle, genellikle teknik servis ihtiyacı duymadan parçayı kombinize monte edebilirsiniz.

Kombi Vana Motoru Arızası

Vana motorunun arızası, çoğu zaman uzun süreli kullanımlar sebebiyle meydana gelebilmektedir. Kireç sebebiyle vana motorunun iç kısmında oluşan bir arıza olabilir ya da contasının delinmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tip sorunlar sonucunda arıza kendisini sıcak su verimliliğinde düşüş veya peteklerin ısıtmasında doğru verimi alamamak gibi sorunlar ile gösterebilmektedir. Vana motorunun arızasında başvurabileceğiniz ve sipariş desteği alabileceğiniz firmamız, sizlere evinizdeki kombinizin modeline uyumlu olarak bir ürün seçme konusunda destek sunmaktadır. Böylelikle en iyi fiyatlarla vana motorunu sipariş ederek güvenle ve kolaylıkla kombide değişim gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi Vana Motoru Sipariş

Vana motoru, evinizde uzun süredir kullandığınız bir kombide arıza yapabilmektedir. Tamiratı gerçekleştirilemeyecek kadar ağır bir şekilde arızalanan vana motorunu değiştirmek bir zorunluluktur. Çünkü istenen ısıtma verimini vana motoru olmadan kombiden alamazsınız. Sipariş desteğimiz 7/24 vana motoru siparişlerinizi vermenize imkan tanıyor.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu