Katalog

Aktif Filtreler:

Raf-Çekmece 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Buzdolabı Raf-Çekmece

Teknoloji sürekli olarak gelişmekte, bunula birlikte insanların ihtiyaçları da artış göstermektedir. Beyaz eşya üreticileri, her dönem yeni bir ürün ve model geliştirmektedirler. Her ev için alınacak beyaz eşya listesinde birinci sırada yer alan ve öncelikli ihtiyaç olan buzdolapları modelleri sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir. İlk başlarda sadece soğuk hava üreten bir dolap iken, günümüzde, gıda ürünü türlerine göre içerisinde farklı bölümler oluşturan, her gıda grubu bölümü için farklı özellikler ve farklı soğutma oranları ayarlayan cihazlar olmuştur. Buzdolabı raf-çekmece bölümleri, paslanmaz ve esnek ürünlerden yapılarak, ürün çeşitlerine göre farklı modellerde yapılmıştır.

Buzdolabı Orijinal Yedek Parça

Buzdolapları elektrikle çalışan bir elektronik cihazdır ve üzerinde bulunan programlanabilir yazılım sayesinde otomatik olarak çalışmasını düzenlemektedir. Buzdolabı arızaları elektrik sorunlarından kaynaklanmakta ve bu sorunlar, yetkili servisler tarafından giderilmektedir. Bazen kullanıcılar buzdolabı içerisinde bulunan raf bölümlerine haddinden fazla ağır ürün koyarak rafların bozulmasına veya temizlik esnasında, çekmece kaplarının düşürülme gibi durumlar sonucunda kırılmasına neden olabilmektedirler. Online satış sitemizde, buzdolabınızın modeline göre, özel tasarlanmış raf-çekmece modellerini bulabilirsiniz. İsterseniz orijinal parçasını alabilir, isterseniz kullanım alanınıza göre özel tasarlanmış raf çeşitlerini de alabilirsiniz.

Buzdolabı Raf Çekmece Siparişi

Buzdolaplarını evlerimizdeki yeri sabittir ve ilk yerleştirildiği yerde yıllarca hiç durmadan çalışmaktadır. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi, temiz ve kullanma kurallarına göre kullanıldığı sürece kolay kolay arıza vermemektedir. Elektronik eşya arızalarını genellikle, yaşanılan bölgede oluşan elektrik akımındaki aşırı düzensizlik, ani düşüş ve yükselişler ile cihazın kullanım şartlarına göre kullanılmamasından kaynaklanmaktadır. Buzdolapları, dengeli bir şekilde yerleştirilmeli ve günlük kullanımlarında, kapakları uzun süre açık tutulmamalı, kapaklarının her defasında iyice kapatılmış olması kontrol edilmelidir.

Buzdolabı Parça Bulma

Çeşitli nedenlerle beyaz eşya ürünlerinizden buzdolabınız arıza yapabilir veya içerisinde kullanılan bazı aparatların değiştirilmesi gerekebilir. Böyle bir ihtiyaç hissettiğinizde, aradığınız ürünü bulabilmek için, superyedekparca.com sitemizi ziyaret ederek, buzdolabı kategori bölümünde, aradığınız tüm ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Buzdolaplarınız için aradığınız raf-çekmece ürünlerini sizlere, orijinal ürünler ve özel tasarımlı ürünler olarak, fiyat seçenekleri ile birlikte sunmaktayız.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu