Katalog

Timer Saatler 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler

Buzdolabı Timer Saatler

Buzdolabı modellerinde defrost işlemine fayda sağlaması nedeniyle kullanılan timer saatler, buzdolaplarında dijital ya da analog şekilde yer alabiliyor. Yeni birçok buzdolabı modelinde dijital olarak rastlayabileceğiniz bu timer saatler, defrost özelliğine katkıda bulunmak için çalışma göstermektedirler. Ürün gruplarımız arasında yer alan ve buzdolabınızda defrost işlemi için kullanabileceğiniz timer saat ürünlerimiz bulunmaktadır.

Buzdolabı Timer Saatlerin İşlevi

Bir buzdolabında defrost zamanını saymaya yarayan timer saatleri, genellikle eski modeller dahilinde analogdur. Ancak son yıllarda piyasaya çıkan birçok buzdolabı ürününde dijital olarak yer edinmeye başlamıştır. Soğutucunun karlanması, daha sonra da termostattan sinyal almanız konusunda belli bir ayarlama yapabileceğiniz timer saatler ile, buzdolabında karlanmanın çözülmesi için işlev gören bir parça olarak tanımlanabilir. Bir buzdolabı sürekli olarak eritme işleminde kalıyorsa, bunun temel nedeni timer arızasıdır ve parçayı değiştirmek gerekmektedir. Bazı timer saatleri, otomatik olarak işlev görürler ve buzdolabında yaklaşık 8-10 saatte bir defrost moduna geçme işlemini kullanıcılara sunmaktadırlar. Mekanik yani analog olan timer saatlerde sık sık arızalanma veya takılma yaşıyor olabilirsiniz. Elektronik yani dijital olan timer saatleri ise bu sorunu daha az karşınıza çıkarır. Timer saat arızası durumunda, ürün grubumuz arasından seçeceğiniz bir timer saati sipariş edebilirsiniz.

Buzdolabı Timer Saatlerin Özellikleri

Dijital olarak işlev gören timer saatleri daha kullanışlıdır ve daha az sorun yaşamanıza imkan tanırlar. Analog timer saatlerinde ise takılma sorunu sık sık gerçekleşebilmektedir. Özellikle eski bir buzdolabı modeli kullanıyorsanız, bu buzdolabının sürekli olarak eritmede çalışmasının temel sorunu timer saati olacaktır. Değiştirmek ve daha iyi bir model timer saati kullanmak son derece kolaydır. Farklı ayar özellikleriyle birlikte timer saati ürün grubumuzdan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Buzdolabı Timer Saat Sipariş

Timer saatleri, bir buzdolabı için defrost özelliği açısından son derece önemlidir. Buzdolabının soğutma sistemine yardımcı olan bu parça, arızalandığı zaman buzdolabının sürekli bir şekilde eritme modunda takılı kalmasına sebep olabiliyorlar. Timer saati arızasında, ürün grubumuz arasından sipariş vermek son derece kolaydır. Online mağazamız müşteri memnuniyetini benimseyen çalışmalar yaptığı için, timer saatleri orijinal olarak size gönderilmektedir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu