Katalog

Aktif Filtreler:

Role Termik Grubu 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Buzdolabı Röle Termik Grubu

Röleler, akım sonucu oluşabilen manyetik alana göre açma ya da kapama yapma konusunda işlev sunan parçalardır. Termik özellikli olan röleler ise, akımdan kaynaklı olarak oluşan ısı etkisinin baz alındığı bir yedek parçadır. Buzdolabı içinde kullanımı da bu yöndedir ve ısı değişimlerinden buzdolabının etkilenmesinin önüne geçme amacı taşımaktadırlar. Bazı durumlarda buzdolabı içerisinde termik röle arızası görülebilmektedir. Farklı röle grubu ürünlerimiz arasından seçim yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

Buzdolabı Taş Role

Farklı özelliklere sahip olan röleler piyasada mevcuttur. Bu özellikler, taş ya da farklı giriş seçenekleriyle birlikte karşınıza çıkabilmektedir. Mağazamızda farklı çeşitlerde röle grubu ürünlerini bularak sipariş verebilirsiniz. Röleler, taş röle olarak sipariş verdiğiniz ürün ile son derece dayanıklı bir işlev sunacaktır. Bu röle grubu ürünü, daha dayanıklı bir yapıya sahiptir ve her buzdolabı ürünü ile uyum içerisinde çalışabilmektedir. Fakat buzdolabınızdaki röle giriş kısımlarının kaç adet bacağa yer verdiğini inceleyerek doğru ürünü seçmeye özen gösterebilirsiniz.

Buzdolabı 2 ve 4 Bacaklı Röle

Giriş açısından farklı seçeneklerle üretilen röleler, bu girişleri bacak olarak isimlendirirler. Giriş sayısı, ürünün buzdolabıyla uyumlu olması açısından farklı seçeneklere yer vermektedir. Genellikle birçok buzdolabı modelinde iki bacaklı seçenekler kullanılmaktadır. Ancak bazı buzdolabı modellerinde bir bacak ya da dört bacak kullanıldığı da görülebilmektedir. Ürünlerimiz arasında belirtilen bütün bu seçenekler mevcuttur ve böylelikle buzdolabınızdaki giriş sayısını göz önünde bulundurarak farklı ürün seçeneklerimizden uyumlu bir ürünü seçme şansınız olacaktır.

Buzdolabı Röle Siparişi

Röleler, röle ürün grubu kategorimiz dahilinde yer alıyorlar ve farklı giriş bağlantıları ile kataloglarımızda yer alıyorlar. Buzdolabınızın röle girişlerine göre bacak sayısı doğru ürünü karşılayan röleyi seçerek sipariş edebilirsiniz. Kredi kartlarının tamamına, havale ödemelerine ve nakit ödemelerine yer veriyoruz. Mağazamızdan sepetinize eklediğiniz ürünleri toplu bir şekilde kargoyla temin edebilirsiniz. Ürünlerde kargo bedeli almadığımız için, sepet bedelini tamamlama gibi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Bütün röle ürünleri fiyatı ne kadar olursa olsun, anlaşma içerisinde bulunduğumuz kargo firması ile birlikte kapınıza ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu