Kapı Contası 

Gösterilen 1 - 29 ile 29 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 29 ile 29 arasındaki öğeler

Buzdolabı Kapı Contası

Bir buzdolabı için kapı contası, kapağın lastik bölümü anlamını taşımaktadır. Buzdolabı kapaklarında kapağın kapanması ve hava girişi ile hava çıkışının yaşanmaması için kapı contaları kullanılmaktadır. Buzdolabı kapak lastiği de diyebileceğimiz bu ürünler, uzun kullanımlar sonucunda yıpranabiliyor ya da delinebiliyor. Kapı contası değişimlerinde, ürünlerinizi sitemiz ile sipariş edebiliyorsunuz.

Kapı Contası

Kapı contası, buzdolabında kapağın kapanması ve sıkıca yerine oturması için kullanılmaktadır. Her buzdolabının temel bileşeni olarak kullanılan bu ürün, alt ve üst kapak olmak üzere farklı şekillerde kullanılabiliyor. Conta, kapağın kapanması işlevini üstlenmesinin yanı sıra dışarıdan hava girişini ya da buzdolabının içerisinde bulunan soğuk havanın dışarı çıkmasını engelleyen bir yapıya sahiptir. Lastik bir malzemeden üretilen bu conta, buzdolabı kapağını çepeçevre saracak şekilde dikdörtgen bir yapıyla tasarlanır. Ürünün delinmesi ya da deforme olması sonucunda kapağın yerine oturmaması, gevşek oturma ya da hava giriş çıkışının kontrol edilememesiyle birlikte doğru soğutma yapılamamasına neden olabiliyor.

Buzdolabı Kapı Contası Değişimi

Kapı contası değişimi, bu ürünün elastik yapısı sayesinde son derece kolaydır. Kendiniz de ürünü kolaylıkla buzdolabı kapağına takabilir ve yeni ürününüz ile kullanım sağlamaya başlayabilirsiniz. Kapı contası değişimlerinde bu malzemeyi firmamızla sipariş edebilirsiniz. Güvenilir satışlarımız, dayanıklı ve orijinal olarak kapı contası ürünlerini sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır. Ürünleri alt kapı ya da üst kapı olarak seçerek sipariş edebilir ve yapılacak kolay montaj sonucunda kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Güvenli satışlarımız, kolay ödemeler yapmanıza imkan tanırken, kapıda ödeme seçeneklerinden de yararlanmanıza imkan tanıyabiliyor.

Buzdolabı Kapı Contası Sipariş

Kapı contası, her buzdolabı modelinde alt ve üst kapak da dahil olmak üzere yer alan bir parçadır. Contanın deforme olması, gevşemesi ya da delinmesi durumlarında hava akışı kontrol edilemediğinden buzdolabında soğutmada sıkıntı yaşamanıza neden olabilmektedir. Soğutma konusunda verimli bir çalışmayı buzdolabından almaya devam etmek için kapı contasını sipariş ettiğiniz yeni ürünümüzle birlikte değiştirmeniz gerekecektir. Ürünlerimiz, kolay montaj desteğine sahip olduklarından, siparişinizi hızlı bir şekilde teslim aldıktan sonra montajınızı kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu