Kapı Kolları 

Gösterilen 1 - 31 ile 31 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 31 ile 31 arasındaki öğeler

Buzdolabı Kapı Kolları

Buzdolaplarının kapı kollarının, belli başlı bazı problemler sonucunda değiştirilmesi gerekebiliyor. Buzdolabı markanıza uygun olan kapı kolu ürününü bilmiyorsanız, firmamızın ürün seçenekleri arasından uyumlu ürün modellerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca farklı ürün tasarımlarıyla birlikte farklı bir kullanıma da sahip olma şansınız vardır.

Kapı Kolu Tasarımları

Kapı kolu tasarımları buzdolaplarında hemen hemen her markada farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple ürünlerimiz, bütün markaların ürün tasarımlarına uygun olarak geliştirilmiş özellikler sağlamaktadır. Standart kapı kolu tasarımlarının yanı sıra, alt kapı kolu, yandan sap ve yeni tip tasarımlara da kataloglarımızda yer veriyoruz. Böylelikle ürün tercihinizi geniş bir seçenek imkanı ile yapmanıza imkan tanıyabiliyoruz.

Kapı kolu tasarımlarında genellikle tercih edilen renk beyazdır. Fakat buzdolabınıza uyumlu olması açısından bej, gri ve siyah renklerine de bazı tasarımlar dahilinde yer verilebilmektedir. Metal olan saplar, uzun kullanıma yer vermek adına kaplama malzemeleri ile boyanmıştır. Bu, kapı kollarının aşınma ve çizilme gibi durumlara maruz kalsalar bile dayanıklı olmalarına imkan tanıyor.

Buzdolabı Alt Kapı Kolu

Alt kapı kolları, buzdolaplarında çift bölmeli bir kullanım gerçekleştiriyorsanız tercih etmeniz gereken ürünlerdir. Bazı buzdolapları, soğutucuya da yer verdiklerinden, alt kapı kolları bu tür buzdolaplarında kullanılabilmektedir. Üst kapı koluyla uyumlu olması açısından alt kapı kolunun da buzdolabınızın üretimdeki orijinal parçası olmasına dikkat etmelisiniz. Ürünlerimiz orijinal oldukları için, siparişlerinizde buzdolabınıza tam uyum sağlayacak kapı kolu tasarımlarını sizlere sunmaktayız. Soğutucu bölmesinin kapı kolunu değiştirirken, dilerseniz buzdolabınızın üst ana bölümünün kapağını da uygun fiyatlarımız ile değiştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Buzdolabı Yandan Sap

Yandan saplar, birçok buzdolabında tercih edilen bir kullanıma yer vermektedirler. Standart kapı kollarının aksine, tutuş yandan kavrayacağınız kapı kolu ile daha stabil olmaktadır. İstediğiniz ürünü tercih ederken, buzdolabınızın markasına uyumluluk göstereceğinden emin olduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Böylelikle montaj aşamasında hiçbir uyum sorunuyla karşı karşıya kalmadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapı kollarının buzdolaplarına montajı, farklı kullanım seçeneklerinden ötürü farklıdır. Bazı parçalar vidalama gerektirirken, bazı parçalar ise kolay bir şekilde takılabilen aparatlara sahip olarak firmamızdan temin edilebilir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu