Katalog

Aktif Filtreler:

Motor-Kompresör 

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler

Buzdolabı Motorları

Motorlar ve kompresörler hava basmak veya sirkülasyonu sağlamak için birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde kullanılan birçok elektronik cihazda olduğu gibi buzdolapları da zaman içerisinde motorları özelliklerini kaybetmekte ve arızalanarak dolabı soğutmamaktadır. Buzdolabı motorunun içerisinde bulunan sibop gibi bazı parçalar arıza yapması sonucunda buzdolabı motoru buzdolabına gaz gönderemez ve buna bağlı olarak ta buzdolabınız soğutma işlemini gerçekleştiremez. Buzdolabının soğutma sisteminin en önemli parçası olan kompresör buzdolabının soğutma yapa bilmesi için ihtiyacı olan gazı devre içerisin de dolaştırmaktadır. Firmamız ise her türlü buzdolabının motorunu satışını yapmaktadır. Tamamen orijinal parçaların satışını yapan firmamız birçok ürününde yedek parçasını bulun durmaktadır.

Buzdolabı Kompresörleri

Buzdolapların da soğutmayı sağlayan gazın sistem içerisinde dolaşmasını sağlayan motor - kompresör arıza yapması halinde dolap soğutma yapmamaktadır. Buzdolapların da arıza olup olmadığını anlamak için ise buzdolabı motoru dikkatli bir şekilde dinleyerek çalışıp çalışmadığına bakılmalıdır. Buzdolaplarında fark edilemeyen kompresör arızalarından bir tanesi ise sistemde bulunan gazın dışarı sızması sonucunda gerçekleşmektedir. Bunların yanı sıra buzdolabı motorun içerisinde bulunan piston ve silindirler arıza yapması veya elektrik akımının dengesiz gelmesi sonucunda arızalarda görülmektedir. Buzdolabınızın motoru bozulması durumunda ise tamir edilmesi neredeyse imkânsız olduğundan dolayı ve tek yapılması gereken parça değişimi yapmaktır. Bu noktada ise firmamıza internet üzerinden ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz buzdolabı yedek motor parçasını kolaylık ile ala bilirsiniz. Her türlü ürünün yedek parça satışını yapan firmamız ise en iyi yedek parça satan firmalar arasındadır.

Buzdolabı Kompresör Fiyatları

Her türlü ürünün orijinal yedek parçasını bulun duran firmamız bütün buzdolapları modellerinin de orijinal yedek parçalarını bulundurmaktadır. İnternet üzerinden ihtiyaç duyduğunuz buzdolabı yedek parçasını kolay bir şekilde satın ala bilirsiniz. Firmamız buzdolabı motor - kompresörleri başta olmak üzere bütün yedek parçalarının satışlarını yapmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından satılmakta olan bütün diğer ürünlerde olduğu gibi buzdolabı motor - kompresörlerinin de garantili bir şekilde satışı yapılmaktadır. Ayrıca firmamız üzerinden online olarak yapmış olduğunuz bütün alış verişler de kimlik bilgileriniz ve kart bilgileriniz büyük bir gizlilik ile saklanmaktadır. Firmamız piyasada bulunan en güvenli ve hızlı yedek parça tedarik sağlayan firmalardan bir tanesidir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu