Fan Motoru 

Gösterilen 1 - 27 ile 27 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 27 ile 27 arasındaki öğeler

Buzdolabı Fan Motoru

Evlerimizin baş tacı olan buzdolapları elektrikle çalışan, sürekli soğuk hava üreten ve yiyecek türlerini belirli süre bozulmadan saklayan bir dolaptır. Buzdolapları otomatik programlanabilir, elektronik kartları sayesinde çalışmalarını düzenlemektedir. İnsanlar, gıda türlerine göre buzdolaplarında belirlenen bölümlere ürünlerini yerleştirirler ve gıdalarını muhafaza etmeye çalışırlar. Buzdolapları da bölümlere göre programlanmıştır ve her bölüm için farkı derecelerde soğutma işlemi yapmaktadır. Üretici firmalar, teknolojinin yeniliklerini ürünlerine yansıtarak, sürekli farklı modellerde ve özelliklerde ürünler piyasaya sürmektedirler. Kullandığınız buzdolapları arızaları genellikle, fan motoru arızası olarak görülmektedir. Fan motorları arızalandığı zaman, motor çalışmayacak ve buzdolabı soğutma görevini yerine getiremeyecektir.

Buzdolabı Orijinal Yedek Parça

Programlanabilir elektronik kartlar sayesinde, çalışan buzdolapları, üreteceği soğuk hava derecesine göre ayarlanmakta, istenilen dereceye gelindiğinde, buzdolabı otomatik olarak kendisini kapatacaktır. Dolap içerisinde ısı yükselmeye başlayınca, sensörler sayesinde otomatik olarak tekrar çalışmaya başlayacak ve soğuk hava üretecektir. Sistem bu şekilde çalışmaya devam edecektir. Elektrik akım düzensizliği veya buzdolabı yerleştirme yerindeki dengesizlik durumu, bazı arızaların meydana gelmesine neden olabilmektedir. Meydana gelen arıza bakımlarında, ihtiyaç duyduğunuz orijinal yedek parça ihtiyaçlarınız, sitemiz, buzdolabı kategori bölümünde, sizlere en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Buzdolabınızın marka ve modeline göre fan motoru çeşitleri bulunmakta ve sipariş verebilmektesiniz.

Buzdolabı Fanları

Buzdolapları evlerimizde kesintisiz çalışan bir beyaz eşya ürünüdür. Elektronik eşya grubundan olduğu için, arıza yapma ihtimali her zaman bulunmaktadır. Ancak evlerimizde en az arıza yapan ürün olduğu da bilinmektedir. Buzdolabı arıza durumlarında, cihaz çalışmayacak ve ürünler kısa sürede bozulmaya başlayacaktır. Arızayı tespit ettiğimiz anda yetkili servisi arayarak bakım talebi oluşturmalısınız ve servisin en kısa sürede gelmesini sağlamalısınız.

SüperYedekParça.com

Buzdolabı ve tüm elektronik eşya ürünlerinin arızalarında, insanlar orijinal yedek parça bulma arayışına girmektedirler. Servisler sizlere, yan ürün ve orijinal ürün seçenekleri sunarlar. Superyedekparca.com sitemizde tüm elektronik ürünlerin orijinal yedek parçaları bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek, ürününüzün, markası, modeli ve tipine göre yedek parça seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler işlemler tamamlandıktan sonra, aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu