Buzdolabı Menteşe 

Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler

Buzdolabı Menteşesi

Birçok ürünün doğru şekilde kullanımına menteşeler yardımcı olmaktadır. Bu sebeple menteşeler, kapağa sahip ürünlerin kapaklarını sabitleme ve açılıp kapanmasını sağlama konusunda önemli bir işleve sahip olmaktadırlar. Fırın kapaklarında kullanılan menteşeler, farklı işlevlere sahip olarak ürün kataloglarımızda bulunmaktadır.

Buzdolabı Üst Menteşe

Kapağa sahip olan herhangi bir ürünün açılıp kapanmasını sağlamak adına menteşelerin standart bir görevi bulunmaktadır. Fırın kapaklarında farklı özelliklere sahip menteşeler kullanılır. Bunlar, fırın kapağını kolay bir şekilde kullanmaya yardımcı olurlar. Özellikle çalışmakta olan bir fırının kapağını açıp kapatma konusunda zorlanıyorsanız, menteşe değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Çünkü kapağın yerine tam oturmaması gibi durumlar, içeride oluşan sıcaklığın dışarıya kaçmasına neden olur ve fırından istenilen verimle doğru pişirme alınamaz. Ayrıca kapağı menteşeleri sebebiyle arızalı olan bir fırını kullanmak da sakıncalıdır. Üst menteşeler, fırının kapağını kolay kullanmanıza imkan tanırlar.

Buzdolabı Ön Kapak Menteşesi

Ön kapak menteşeleri de farklı fırın işlevlerinde tercih edilen türde mekanizmalardır. Güvenli kullanımın yanı sıra, kolay kullanım da sağlayan bu mekanizmalar, çelik ve krom karışımı olarak üretilirler. Paslanmaz çelik olan ürünler, uzun kullanımlara kolaylıkla dayanırlar. Bu sebeple firmamız uzun süreyle kullanabileceğiniz fırın menteşelerini ürün seçeneklerinde sizlere sunar.

Fırın menteşeleri, fırının üretim modeline bağlı olarak da değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin bir fırında üst menteşeye yer verilirken, başka bir model fırında ön kapak menteşesi kullanılıyor. Fırınınızda kullanılan menteşe türünü tespit ederek sipariş oluşturmak oldukça kolaydır. Fırında ısı kaybı yaşamamak için, paslanmaz çelikten üretilen kaliteli üretim materyallerimizi sipariş edebilirsiniz.

Buzdolabı Menteşe Siparişi

Menteşeler, bir fırını kolay kullanmaya yarar. Yalnızca fırın için olmayan bu mekanizma, kapaklı hemen hemen her ürün için üretilir. Örneğin bir buzdolabının kapağını açık kapama konusunda da menteşeler görev üstlenirler. Fırınınızı ısı kaybı yaşamadan kolay bir şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsanız, gevşemiş ve kullanımlarınız sonucunda yıpranmış menteşeleri değiştirebilirsiniz. Bizlerin etiketlerde yer verdiği ürün fiyatlarıyla bu seçim de oldukça kolay olacaktır. Farklı ürünlerle farklı seçenekleri bir araya getirerek her müşterimize hitap edebilecek menteşe ürünlerini kataloglarımızda bir araya getirdik.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu