Katalog

Rezistans 

Gösterilen 1 - 24 ile 24 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 24 ile 24 arasındaki öğeler

Buzdolabı Rezistansları

Buzdolabı diğer tüm elektronik beyaz eşya türleri gibi mutfakta bulunması gereken en önemli ev eşyaları arasında yer alıyor. Eskiden farklı yöntemlerle bozulmaması için soğutulan yiyecek ve içecekler şimdi bir mutfağın olmazsa olmazı olan buzdolabı sayesinde soğutuluyor. Yıllarca evinizde kullandığınız ve en sevdiğiniz gıdaları soğutmanız için yararlı olan buzdolabınız, hiç beklemediğiniz bir anda arızalanabilir.

Bu arıza buzdolabınızın rezistans kısmında, strafor grubu, fan motoru gibi bölümlerinde gerçekleşebilir. Bu gibi arızalarda gerekli olan tüm yedek parçaları superyedekparca.com adlı sitemizden temin edebilirsiniz. Elektronik ev eşyası yedek parçalarının doğru adresi olan sitemiz, sizin gibi değerli müşterilerini hoşnut etmek için sürekli kendisini yenileyen ve gelişimini sürdüren bir ekiptir. Süper yedek Parça Medya olarak 2012 yılında İzmir'de kurulan firmamız, sizlere e-ticaret hizmet farkını sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Beko Buzdolabı Rezistansları

Buzdolabı çeşitli arızalardan dolayı soğutma problemi gösterebilir. Bu sorunlar arasında buzdolabı filtresinin tıkanması, kompresör arızası, arka bölümünde yer alan evaporatörün üst kısmının karlanması, rezidansın yanması şeklinde gösterilebilir. Bundan başka gaz borusundaki gaz sızıntısı, borularda tıkanma oluşması da soğutmayı engelleyen unsurlardandır. İşte bu gibi sıkıntılar için e-ticaret sitemizden buzdolabının önemli yedek parçaları olan rezistans, kompresör ve fan motorunu satın alabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Rezistansları

Buzdolabınız hangi marka olursa olsun, sitemizi ziyaret ederek beyaz eşyanızla uyumlu olan markayı sipariş ederek yedek parça problemini çözebilirsiniz. Sitemize üye olarak banka havalesi ve kredi kartı seçenekleriyle sizden istediğimiz diğer kişisel bilgilerinizi girerek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Rezistansları

Dilediğiniz markada uygun fiyata rezistans, fan motoru, kapı contası, kapı kolları, sensör-sigorta-bimetal, kompresör gibi buzdolabı yedek parçalarını e-ticaret sitemizden sipariş edebilirsiniz. Fiyatlar markaya göre değişiklik gösteriyor. Sizin için uygun fiyatlı olan yedek parçaları sipariş etmek için, öncelikle sitemize üye olarak sepete ekle seçeneğini kullanmalısınız. Daha sonra ödemek için devam et seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan alanı eksiksiz şekilde doldurarak siparişi tamamla menüsü ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Sitemize üye olarak yaptığınız her alışverişte indirim kuponu kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu kuponlarla, alışverişlerinizde satın alacağınız ürünlere indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca 75 TL üzeri yapacağız alışverişlerinizde kargo ücreti almıyoruz. Fırsatlarla ve kampanyalarla dolu sitemizi ziyaret etmek için zaman kaybetmeyin.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu