Sensör-Sigorta-Bimetal 

Gösterilen 1 - 29 ile 29 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 29 ile 29 arasındaki öğeler

Sensör-Sigorta-Bimetal

Buzdolabı evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından bir tanesi olarak bilinmekle beraber gıdaların saklanması ve iyi bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanılmaktadır. Buzdolabı içerisinde yer alan parçalardan bir tanesi olan ve sensör, sigorta, bimetal üçlüsü olarak anılmakta olan parça buzdolabının sensörünün çalışmasına yardımcı olan bir parçadır. Buzdolabı sensörü kapağın iyi bir şekilde kapatılıp kapatılmadığından emin olmak için kullanılan bir sensör çeşidi olmakla beraber kapağı açık kalmış buzdolabı sinyal vermeye başlamaktadır.

Buzdolabı Sensörü

Firmamız bünyesinde satışı yapılan yedek parçalardan bir tanesi olarak her marka buzdolabının sensöründe değişim yapabilmek mümkün olmaktadır. Buzdolabı sensörü kapağın kapatılıp kapatılmadığı konusunda kullanıcısına uyarı veren bir sistemsel bütün olarak tanımlanabilmekle beraber buzdolabı içerisinde yer alan bu sensörün bozulması halinde firmamız üzerinden satın alımı yapılacak yedek parça ile basit bir işlem üzerinden tekrar çalışır bir hale getirilebilmektedir. Buzdolabı sensörü için her markaya ait olan ürünün yedek parçası web sitemizde bulunabilir.

Buzdolabı Sigortası

Buzdolabı sensör, sigorta ve bimetal üçlüsü içerisinde yer alan yedek parça içerisinde sigorta görevi de gören ürün buzdolabının sigortasını dengelemektedir. Buzdolabının kaçak akım sonucunda sigortaları attırması ya da hatalı üretim sonrasında elektrik ile ilgili sorunlar yaşanması durumunda bu yedek parça ile sorunu çözebilmek mümkün hale gelir. Buzdolabı sigortası yedek parçası web sitemizde bütün markalara hitap edecek şekilde satışı yapılan bir üründür.

Buzdolabı Sensör Fiyatları

Buzdolabında yer alan parçalardan bir tanesi olarak sensör, sigorta ve bimetal üçlüsünün fiyatları web sitemizde uygun fiyat skalası üzerinden satılmaktadır. Ürünler marka maliyeti üzerinden hesaplanarak müşterimizin alımına sunulmakla beraber her markanın ürününü web sitemizde bulabilmek mümkün olur. Toplamda 29 adet sensör ürünü web sitemizde buzdolabı için yer almakla beraber bu ürünlerin siparişi verildikten kısa bir süre sonra kargoya teslimatı gerçekleşir. Alıcının tarafına üç iş günü içerisinde teslim edilen yedek parçanın markaya ait olan teknik servis ile beraber takılabilmesi mümkün olur. Buzdolabında meydana gelen sensör bozulması yedek parça satışı gerçekleştiren firmamız ile çözüme kavuşur.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu