Elektronik Kart 

Gösterilen 1 - 37 ile 37 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 37 ile 37 arasındaki öğeler

Buzdolabı Elektronik Kartı

Buzdolabı, yiyeceklerin, belirli bir süre bozulmadan saklanmasına, içeceklerin soğutulmasına yarayan, motor ile çalışan, içerisini belirle oranda soğuk tutan dolaplardır. Evlerimizde elektriğin kullanılmasıyla birlikte yerini almaya başlamıştır. Her evin öncelikli eşyasıdır. Eve alınan ilk beyaz eşya buzdolabıdır. Özellikle yaz aylarında her türlü yiyeceğin bozulmadan saklanabilmesi için en gerekli eşya olarak görülmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, birçok özellikler eklendi ve farkı markalarda farkı modellerde üretilmeye başlandı. Buzdolapları sürekli çalışan dayanaklı beyaz eşya ürünü olduğu için, kesintisiz olarak çalışmaktadır. Bazen elektrik akım problemlerinden veya başka etkenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. En fazla görülen arıza tipi ise, elektronik kart veya motor arızasıdır.

Beko Buzdolabı Elektronik Kartı

Sürekli soğuk hava üretmesinden dolayı ismi buzdolabı olarak kullanılmaktadır. Buzdolapları ürün ve saklama koşullarına göre bölümlerden oluşturulmaktadır. Dondurucu bölümü, normal saklama bölümü şeklindedir. Firmalar, dolapların iç hacimleri, soğutma seçenekleri ekleyerek yeni modeller üretmektedir. Online yedek parça satış sitemiz, üretilen tüm buzdolabı markaları ve modellerine ait ihtiyaç duyulabilecek olan yedek parça çeşitlerinin tamamına yer vermiştir. Buzdolabı kategori bölümünde, elektronik kart, sensör, sigorta, bimetal, rezistans, fan motoru, kapı kolları, role termik grubu, strofor grubu, termostat grubu, raf çeşitleri gibi tüm ürün çeşitleri sunulmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Elektronik Kartı

Buzdolapları evlerde, her türlü yiyecek maddesinin uzun süre bozulmadan saklanabileceği bir dolap olduğu ve bu dolapların hiç enerji kesintisi yapılmadan günlerce, yıllarca çalıştığı bilinmektedir. Buzdolapları genellikle, bir arıza oluşturmadıktan sonra bakım gerektiren eşyalar değillerdir. Kontrollü ve temiz kulanım cihazın ömrünü uzatacaktır. Buzdolaplarında kapakların uzun süre açık tutulmaması, kapının açık unutulmaması durumları dışında arıza yapmasına neden olacak tek etken, düzensiz elektrik akımıdır. Buzdolapları bakımları yetkili servislere yaptırılmalıdır.

Bosch Buzdolabı Elektronik Kartı

Buzdolapları arıza yaptığında mutlaka yetkili servislerden bakım hizmeti alınmalıdır. Yetkili servisler arızalı olan parçaları, orijinal olanı ile değiştirecek ve parça garantisi verecektir. Superyedekparca.com sitemizde, buzdolabınızın markası ve modeli ne olursa olsun, tüm modeller için aradığınız yedek parça çeşidini bulabileceksiniz. Bulduğunuz ürünü sepete eklemeniz ve ödeme işlemlerini yapmanız ürünü almanız için yeterlidir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu