Buzdolabı Yedek Parça 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 245 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 245 arasındaki öğeler

Buzdolabı Yedek Parça

Piyasaya satışını sürmekte olduğumuz birçok elektronik eşya parçaları arasında buzdolabı yedek parçaları da bulunmaktadır. Buzdolabı, çok uzun yıllardır birçok sektör ve alanda bozulmaması gereken yiyecek ve içeceklerin saklanması amacıyla kullanılan bir mutfak eşyasıdır. Bazı araştırmaların sonucunda buzdolabı kullanımının dünya genelinde yüzde 92 olduğu belirlenmiştir. Bu nedenle de buzdolabı yedek parçaları oldukça önem taşımaktadır.

Birçok sektör ve alanda, belli bir derecenin altında tutulması gereken; ilaç, krem, yiyecek ve içeceklerin saklanması ve bozulmaması amacıyla yıllar önce üretilen buzdolabı, günümüzde de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu gibi sebeplerle buzdolabının yedek parçalarında bozulma meydana geldiğinde, buzdolabı gazının içindeki ürünlere zarar vermemesi için bir an önce tamirinin yapılması gerekmektedir. Firma olarak bu amacı güderek ve buzdolabı yedek parça satışı yaparak müşteri kitlemize hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı Yedek Parça Çeşitleri

Firma olarak bünyemizde bulundurduğumuz buzdolabı yedek parçaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Markalara, modellere, üretim yıllarına, seri numaralarına ve renklerine bağlı olarak çeşitlilik gösteren buzdolabı yedek parçaları piyasaya sürmekteyiz. Bu parçalar; elektronik kart, sensör, sigorta, bimetal, rezistans, buzdolabı menteşe, fan motoru, kompresör, motor, kapı kolları, kapı contası, role termik grubu, strafor grubu, termostat grubu, buton çeşitleri, timer saatler, raf ve çekmecelerden oluşmaktadır.

Buzdolabı Yedek Parça Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Buzdolabı yedek parçaları hem elektronik hem de oldukça hassas parçalar olduğu için hasarın oluştuğu parçanın yerine sıradan bir parçanın oturtulması buzdolabının tamamen bozulmasını sağlayacaktır. Bu nedenle buzdolabının içerisindeki yedek parçalardan birinin arızalanması durumunda o parçanın yerine yine orijinal, kaliteli, seri numarası uyumlu ve üretim tarihine denk gelen parçanın eklenmesi gereklidir. Parça seçiminde en önemli unsur ve ilk dikkat edilmesi gereken husus, elektronik parçalardaki seri numarasıdır. Seri numarası uyuşan ürünlerin kullanılmasında bir sıkıntı bulunmamaktadır. Öğrenilen bilgiler içerisinde uygun parça seçimi yapılması gereklidir.

Buzdolabı Yedek Parça Fiyatları

Buzdolabı yedek parçalarının fiyatları; markadan markaya, arızalanan parçanın hangisi olduğuna ve buzdolabının boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle buzdolabı yedek parça fiyatları hakkında net bir bilgi verilmesi doğru olmayacaktır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu