Katalog

Aktif Filtreler:

Ray Klipsleri 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Ray Klipsleri

Bulaşık makinelerinde kullandığınız sepetlerin kolay bir şekilde yerine oturmasını ve raylı bir sistem ile kullanmanıza imkan tanıyan parçalar, ray klipsleridir. Hemen hemen her sepet parçasının bir ray klipsi vardır ve bu klipsler farklı işlevler ile kullanılabilmektedir. Ön, arka, alt gibi kullanım seçenekleri ile üretilen ray klipslerini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Ön Ray Klipsi

Ön ray klipsi, sepetlerin ön kısmında kullanılan bir parçadır. Bunlar genellikle ikili parçalar olarak ön ve arka ray klipsleri olarak da satılabilmektedir ve firmamız bünyesindeki satış seçenekleri arasında da bu ürünleri bulabilirsiniz.

Bu parçalar hem sepetleri kolay kullanmaya imkan tanırken hem de sepetin kilitlenmesini de sağlamak amacıyla kullanılabilmektedirler. Adından da anlaşıldığı üzere, klips görevi görerek sıkıştırma ve sabitleme özellikleri sunabiliyorlar. Firmamız bünyesindeki ön ray klipslerini bulaşık makinenizde kolay bir kullanıma ulaşmak adına sipariş edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Alt Ray Klipsi

Alt sepetin sabitlenmesi ya da kolay bir şekilde kullanılabilmesi adına, alt ray klipsleri üretilmektedir. Firmamız, bu ürüne de kataloglarında yer vererek sizlerin siparişlerine sunmaktadır. Bulaşık makinenizde alt sepeti klipslerin yardımıyla kolay bir şekilde kullanmak ve sabitlemek istiyorsanız, klipsler kategorimizde yer verdiğimiz alt ray klipslerini sipariş edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Ön ve Arka Ray Klipsi

İkili paket seçeneği olarak gelen bu klipsler, bulaşık makinelerinde sepetleri hem önden hem de arkadan klipsler yardımıyla kullanmaya imkan tanımaktadır. Böylelikle bu ikili parçalarla birlikte kolay bir kullanım imkanına da sahip olabilirsiniz.

Ray klipsleri, çoğu zaman sert plastikten üretilmektedir. Fakat makine üreticisi firmalar daha dayanıklı olmaları adına farklı malzemeler de kullanabiliyorlar. Kullanımın rahat bir şekilde sağlanabilmesi adına, üretimlerde dayanıklı malzemelerin kullanılması son derece önemlidir. Firmaların tasarımları olan yedek parçaları sizlere doğru fiyatlar ile doğru ürünler olarak sunmaktayız. Ray klipsleri ya da bulaşık makinenizde arızalanan herhangi bir parçayı değiştirmek durumunda kaldığınız zaman, başka yerde ürün aramanıza gerek yoktur. Kataloglarımız, kullanımda doğru ürünlere ulaşmanız için son derece geniştir ve ürün seçimlerinizi kataloglarımızın uygun fiyatları ile yapmanız mümkündür.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu