Katalog

Aktif Filtreler:

Sepet Grubu 

Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler

Bir bulaşık makinesini kullanırken, sepetler bulaşıklarınızı dizmenize imkan tanıyan araçlar olarak kullanıma imkan tanımaktadırlar. Alt, üst, yan ve çatal kaşık sepetleri gibi farklı sepet türlerine bulaşık makinelerinde yer verilmektedir. Sepet grubu ürünlerimiz arasında söz konusu olan bütün bu ürünleri bulma ve sipariş etme avantajınız vardır. Ev aletlerinin yedek parça temininde vazgeçilmez bir satış firması olarak, sizlere orijinal ürünler temin ediyoruz.

Üst ve Alt Sepetler

çamaşır makinesinin iç haznesine yerleştirerek tabak ve bardak yerleştirdiğiniz sepet türleri bulunmaktadır. Bu sepetler, makinenizin çalışması sırasında içeride bulunan ve yıkamaya konulan ürünleri tutarak korumaya imkan tanımak için tasarlanırlar. Tel ve uzun süreli kullanıma imkan tanımak amacıyla bu sepetler kaplama malzemeleriyle üretilmektedirler. Bulaşık makinenizin sepetinde uzun kullanımdan ötürü yıpranma oluşmuşsa ya da ürününüzün tel kısımlarında bozulma varsa, yeni bir raf sepetini firmamız ile sipariş edebilirsiniz. Bulaşık makinelerinde hemen hemen tüm markaların kullanımında alt ve üst raf sepeti modellerine yer veriyoruz. Montaj gerektirmeyen ürünleri, yalnızca üst ya da alt rafa göre kolaylıkla yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Çatal Kaşık Sepetleri

Çatal, kaşık, bıçak gibi mutfak gereçlerini koyabileceğiniz, birçok delikli hazneyle suyun girişine kolaylıkla imkan tanıyan ve yıkamadan mutfak gereçlerinizin tertemiz çıkmasını sağlayan çatal kaşık sepeti ürünlerimiz de bulunmaktadır. Bu ürünler, belirtildiği üzere su girişine imkan tanıyan haznelere yer vermektedir ve sapları bulunduğu için kolaylıkla çıkarıp takmaya imkan tanırlar. Ayrıca kapalı kapaklı olan çatal kaşık sepetleriyle birlikte alternatif bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sepetler, neredeyse her makineye uygun oldukları için, siparişinizi kolaylıkla yapabilme şansınız olacaktır.

Tabak Tutucular

Tabak tutucular, makinelere ek bir aparat olarak eklenebiliyorlar. Evinizde çok fazla tabak yıkamak durumunda kalıyorsanız, ekstra bir aparat olarak tabak tutucusu sepet ürünlerimizden sipariş edebilirsiniz. Orijinal satış desteğine yer verdiğimiz firmamızdan, yedek parça teminatınızı güven içerisinde yapabilirsiniz. Farklı birçok ürünün farklı birçok markasına ilişkin sunduğumuz satış desteği, evlerinizde kullandığınız beyaz eşya ürünlerinde güvenli ve orijinal parçalar kullanmanıza imkan tanımaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu