Katalog

Aktif Filtreler:

Tuş Takımları 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Bulaşık makinesinde yıkama programlarını belirlemek ve açma kapama yapabilmek adına tuş takımları kullanılmaktadır. Tuş takımlarının bulaşık makinelerinde kullanımları, farklı bulaşık makinesi modellerinde farklı özelliklere yer verir. Örneğin 7 ayar tuşuna yer veren bazı bulaşık makineleri olabildiği gibi, bazılarında ise 5 ayar yapma seçeneği bulunmaktadır. Bulaşık makinesi modeline özgün olarak üretilen tuş takımlarını sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca yeni tip şalterli ürünlerimiz de bu kategorinin bünyesindedir.

Bulaşık Makinesi Tuş Takımlarının Özellikleri

Tuş takımlarının, üretildikleri model bulaşık makinesine özgü olarak özellikleri değişebilir. 7'li tuş takımlarının yanı sıra, 5'li tuş takımları da bulunabilmektedir. Program ayarlarının durumuna göre bulaşık makineleri sizlere farklı program özellikleri sunabildiklerinden, bu ayarlamaları tuş takımlarıyla birlikte gerçekleştirirsiniz. Özellik arttıkça, buton sayısı da doğru orantılı olarak artabiliyor.

Tuş takımlarında yeni model ürünlere uygunluk gösteren şalter ürünlerimiz de vardır. Bu ürünler, tuş takımlarıyla birlikte sipariş edilerek kolay kurulumla kullanılabilirler.

Bulaşık Makinesi Tuş Takımları Montajı

Tuş takımlarının belli özellikleri aktive edebilmeleri adına devrelere bağlanması gerekir. Bu sebeple devre bağlantısı gerçekleştirecek bir teknik uzmana danışmanız gerekebilir. Tuş takımlarının montajlarında kolaylık sağlamamıza karşın, bu ürünlerin montajında devre elemanlarının rolü olacağından, teknik bir uzman desteği almanız gerektiğini belirtebiliriz. Ürünler orijinal ve sıfır yedek parçalar olduklarından, kolay kurulumla bir teknik uzman tarafından kolaylıkla montajlanır. Montajı tamamlanan ürünü, bulaşık makinenizde ayarlamaları yapmak adına kullanabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz tuş takımında deformasyon oluştuysa ya da takılmalar yaşanıyorsa, yeni ürünleri sıfır olarak paketinde firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tuş Takım Sipariş

Tuş takımlarının değiştirilmesi gereken durumlar olabiliyor. Ayarlamaların ve program seçeneklerinin belirlendiği bu ürünler, deforme olabiliyor ya da kullanımlarda takılmalar görülebiliyor. Tuş takımıyla ayarlamaları rahat bir şekilde yapmak önemli olacağından, siparişlerinizi firmamızla vererek yeni tuş takımı ürününüzü teslim alabilirsiniz. Kullanışlı olmalarının yanı sıra, sıfır ürünler kaliteli malzemelerle üretiliyorlar. Bu sayede ürün güvenliği ile uyumluluk konusundan firmamızdan temin edeceğiniz hiçbir üründe bir problem ile karşılaşmazsınız. Karşılaştığınız teknik üretim hatası gibi sorunlarda, ürün iadesi gerçekleştirerek yenisiyle değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu