Rulman Keçe Grubu 

Gösterilen 1 - 46 ile 46 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 46 ile 46 arasındaki öğeler

Rulman Keçe Grubu

Çamaşır Makinelerinde uzun dönem kullanımlarda artık ömrünü doldurması sebebi ile en fazla arıza veren ve değiştirilmesi gereken sarf grubu rulman ve keçe grubudur. Bu grup ekipmanlardan özellikle keçeler ülkemizde ki sert ve kireçli sulardan etkilenerek deforme olmakta ve yıpranmaktadır. Bu sebeple kaliteli keçe ve kaliteli rulman parçalarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Her modele ve markaya uyumlu olarak özel üretilmiş keçe ve rulman gruplarına ulaşabilirsiniz.

Rulman Nedir?

İki adet çembersel bilezik arasına sıkıştırılmış yuvarlak demir bilyeler vasıtası ile iki döner parça arasında ki yükü taşıyan ve dönme hareketinin sürtünmesini en aza indiren özel makine ekipmanlarına rulman denir. Rulmanlar da iş dönerek değil yuvarlanarak gerçekleşir. Aynı zamanda makine yağı ile yağlanması sebebiyle de rulmanlar döner parçaların olmazsa olmaz elemanlarıdır. Rulmanların ömrünü belirleyen faktörler arasında malzeme kalitesi, rulman kalitesi, kullanıla yağ tipi, sıcaklık, nem, malzeme üzerinde ki yorgunluklar, toz, doğru veya yanlış montaj, doğru yerde doğru tip rulman kullanımı gibi bir çok etmen bulunmaktadır. Çamaşır makineniz için doğru ve uygun rulman tipini www.superyedekparca.com internet sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Her cihaza uyumlu farklı tip ve özellikle birinci sınıf rulman satışımız bulunmaktadır.

Keçe Nedir?

O-ring, keçe veya döner mil keçesi olarak da bilinen ve iki parça arasında sızdırmazlık sağlayan kauçuk malzemeden yapışmış yağlı yapıya keçe adı verilir. Bu malzemeler genellikle döner ve dönmez parçalar arasında sızdırmalık sağlamak amacı ile kullanılır. Çamaşır makinelerinde keçe kullanımı rulmanı su sızmalarından korumak amacı ile makineye takılmaktadır. Keçenin ürün kalitesi ve sızdırmazlık miktarı rulmanın direk olarak ömrünü etkileyici faktöre sahiptir. Bu sebeple keçenin birinci sınıf kalite ile yapılmış olması rulman ömrünü de etkileyeceği için uzun vadede çok önemlidir.

Hızlı Kargo Ve Farklı Model Seçenekleri

Her türlü marka ve modele uyumlu, markaya özel üretilmiş çamaşır makinesi keçe çeşitleri, her türlü bağlantı için farklı modelde çamaşır makinesine özel üretilmiş rulman çeşitlerini, hızlı kargo ve kaliteli ürün anlayışı ile size ulaştırmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu