Sepet Tekerleği 

Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler

Bulaşık Makinesi Sepet Tekerleği

Bulaşık makinelerinde kullanılan sepetlerde raylı olarak bir sistemde kullanım sağlamak, sepet tekerlekleri ile mümkün olabilmektedir. Sepetlerin dengeli ve raylara kilitli olarak durmalarını sağlayan temel parça olan sepet tekerleği, sert plastik yapısı nedeniyle genellikle aşınmalara kolay maruz kalmaktadır. Sepet tekerleği aşınmasında ya da bağlantı noktalarından kırılması halinde, tekerlekleri sepetin doğru bir kullanım ile bulaşık makinesinde kullanılabilmesi adına değiştirilmesi gerekir. Firmamız, ürün seçenekleri arasında yer verdiği sepet tekerlekleri ile birlikte, her ihtiyaca cevap vermeyi en iyi fiyatlar ile amaçlamaktadır.

Bulaşık Makinesi Sepet Tekerleği İşlevi

Klipsli yapıya sahip olan sepet tekerlekleri, makinenin alt ya da üst bölümünde yer alan ana sepet gövdelerini taşıma ve raylı bölümlerde kolaylıkla hareket ettirme görevini üstlenmektedir. Sert plastik olarak imal edilen bu tekerleklerde uzun süreli kullanımlar dahilinde aşınma ya da klips bölgelerinde kırılma meydana gelebilmektedir. Sepet tekerleği kullanımı, makinede sepetinizin dengeli durmasını ve raylı sisteme oturmasını sağladığından önemli bir parça olarak işlev görmektedir. Tekerlekte belli bir aşınma ya da kırılma söz konusu olduysa, yedek parça satışı yaptığımız mağazamızdan kolaylıkla sipariş oluşturabilir ve bulaşık makinenizde birden fazla tekerleği değiştirebilirsiniz. Tekli olarak yaptığımız sepet tekerleği satışlarımızda, ürünü sipariş ederken bir adet ya da birden fazla olarak sipariş edebiliyorsunuz.

Bulaşık Makinesi Sepet Tekerleği Modelleri

Sepet tekerlekleri, firmamız satışlarında alt ve üst sepet tekerlekleri olarak yer almaktadır. Kullanımınıza göre ve bulaşık makinesinin marka ile modeline uygun bir biçimde sipariş verdiğinizde klipsleri sepete takarak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Montaj gerektirmemeleri ve klipsli yapılarıyla sepetlere tam bir uyumla geçmeleri sayesinde hemen kullanıma hazır olacaklardır. Alt ve üst sepetlerde her bir sepet için 4 ile 6 adet tekerlek kullanılabildiğinden, istediğiniz kadar tekerleği firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Sepet Tekerleği Sipariş

Sepet tekerlekleri, satışlarımız dahilinde farklı ürün modellerine uyum sağlaması için mağazamızda satıştadırlar. Bu sebeple marka ile seçeceğiniz sepet tekerleği, bulaşık makinesi sepetinize klipsli yapısı ile tam olarak uyum sağlayacaktır. Orijinal ürünleri sipariş edebildiğiniz firmamızda, uyum ve uygun fiyatlara ulaşabiliyorsunuz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu