Yıkama Motoru 

Gösterilen 1 - 12 ile 12 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 12 ile 12 arasındaki öğeler

Yıkama Motoru

Bulaşık makineleri, bulaşıkların temizlenebilmesi adına belli parçalara yer vermektedir. Bunlardan en önemlisi ise, yıkama motorudur. Yıkama programlarına göre su kapasitesine sahip olan bu cihazlarda, 13 litreden 110 litreye kadar kapasiteleri bulunabilmektedir. Güç seçeneklerinin de değiştiği bu ürünleri bulaşık makinenize uygun bir model ile firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Bulaşık Yıkama Motoru Yıkama Motoru İşlevi

Yıkama motoru, evlerde veya bulaşık makinesinin kullanımına yer veren restoranlarda bulaşık makinesinin temel bileşeni olarak işlev görmektedir. Ağır hizmet makinelerinde yıkama motorlarının tanklarında su hacmi daha yüksektir. Standart bir ev tipi bulaşık makinesinde ise yıkama programınıza göre 13 litrelik ya da 110 litrelik su kullanımı bu cihaz tarafından sağlanmaktadır. Güç seçenekleri 1800 Watt ile 2750 Watt arasında değişiklik gösteren ürünlerin, sık sık bakımının yapılması şarttır. Yoksa kolaylıkla arızalanır ve değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Bulaşık Yıkama Motoru Yıkama Motoru Kullanımı

Yıkama motoru, sipariş ettiğiniz ürünlerle birlikte bulaşık makinenizde kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür. Bu ürünleri bir teknik servis yardımı ile ya da kendiniz monte edebilme imkanına sahipsinizdir. Ürünlerin kolay montaj seçenekleri bulunmaktadır, fakat montaj işlem adımları konusunda emin değilseniz, teknik servis yardımı almanız gerekebilir.

Teknik ürünler arasında yer alan yıkama motoru, bulaşık makinesinde kullanılan programa göre farklı su hacimlerine yer vermektedir. Elbette makinenizin büyüklüğü de, su hacminin değişmesinde etkin bir rol oynayacaktır. Bu sebeple ürünü bulaşık makinesinin doğru modeline göre seçmek, makinenizin verimli kullanımının aksamasına engel olacaktır.

Bulaşık Yıkama Motoru Yıkama Motor Ürünlerimiz

Yıkama motoru ürünlerimizi farklı makinelere uygun seçenekler ile online siparişlerinizle temin edebiliyorsunuz. Ürünler, kolay kullanıma yer verebilmek adına kolay montaj seçeneklidirler ve kurulumunu kendiniz gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Ürün içerikleri, büyün montaj ekipmanlarının yer verildiği şekilde sizlere teslim edilir ve kolay kurulumu bu ekipmanlarla sağlamanız mümkündür.

Yeni nesil bulaşık makineleriyle uyumlu olan yıkama motoru ürünlerimiz de kataloglarımız da mevcuttur. Yeni nesil makinenizde yıkama motoru arızasıyla karşılaştıysanız, bu yeni nesil makinelere tam bir uyum içerisinde kullanabileceğiniz yedek parçaları firmamız ile sipariş edebilirsiniz. Superyedekparca.com Havale, kredi kartı ya da nakit ödemelerle birlikte ürününüzü hemen teslim alarak makinenize monte edebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu