Katalog

Aktif Filtreler:

Kondansatör 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Kondansatör

Kondansatörler, genellikle elektrik yükü taşıyan cihazlar oldukları için pek çok cihaz içerisinde yer verilen yedek parçalar olarak bilinmektedirler. Elektrikli ev aletlerinde, bu parça elektrik yükünü kısa süreli depolamaya yarayan bir devre elemanı olarak işlev görmektedir. Klimalar için kullanılan kondansatörler, farklı markalara uyumlu olmaları açısından farklı güç özelliklerine yer vermektedirler. Bu sayede klimanın kondansatör arızasında doğru yedek parçayla doğru tamirat yapılabilmektedir. Firmamız, yedek parça teminatı yapabileceğiniz güvenilir bir online satış desteğine sahiptir ve kolay ödemelerle ürünleri en iyi fiyatlarla alabilme imkanınız bizimle çalıştığınız zaman mümkün olacaktır.

Bulaşık Makinesi Kondansatörü Özellikleri

Kondansatörler, elektrik yüklerini kısa zamanlı olarak depolamaya yarayan bir parçadır. Bazen kapasitör olarak da adlandırılan bu yedek parça, devrenin elektrik akımının depolanması amacıyla cihazlara eklenmektedir. İletken iki adet levhanın arasında yalıtkan bir madde ile üretimi sağlanan bu parça, yalıtkan maddesiyle birlikte elektrik akımını toplama konusunda oldukça başarılıdır. Bulaşık Makinesi Kondansatörü Klimanızda kondansatör arızası yaşanıyorsa, bu durumda parça değişimi yapmanız gerekebilir. Parça değişimlerinde firmamıza başvurabilir ve ürününüzü klimanızın markasıyla modeline göre uyumlu bir ürün olarak sipariş edebilirsiniz.

Fan Kondansatörü

Elektronik işlemlerin temel bileşenlerinden olan kondansatörler, firmamız bünyesinde klima kondansatörü ve fan kondansatörü olarak satıştadır. Fan kondansatörleri de klima kondansatörlerine benzer bir işlevle hizmet vermektedirler. Elektronik işlemlerinizde kullanmanızın gerekli olduğu klima kondansatörleri ile fan kondansatörleri, cihazınızın doğru ve verimli çalışmasına imkan vermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz arasında klimanızın güç seçeneklerine uygun olarak bir kondansatör ürünü siparişi verebilirsiniz. Sektörde uygun fiyatlar ile sağladığımız ürünlerimiz, orijinaldir ve uyumluluk garantisiyle birlikte sizlere sunulmaktadır.

Farklı Markalar

Farklı birçok markanın ürününe yer verdiğimiz firmamızda, stoklarımızda yer verilmeyen ürünleri de bizlere bildirebilirsiniz. Böylelikle stoklarımızı tamamlayarak ürünlerimizi güncelleyebilir ve istediğiniz markayla modelin siparişine firmamız bünyesinde yer verebiliriz. Ayrıca ürünler konusunda daha ayrıntılı şekilde bilgi alabilmek için, bizlerle müşteri hizmetlerimizin farklı departmanlarından iletişime geçebilirsiniz. Kondansatör siparişlerinizde güç seçenekleri, uyumlu markalar ya da farklı güç özellikleri gibi seçeneklere ulaşmak için e-posta veya telefon aracılığıyla müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu