Katalog

Aktif Filtreler:

Hortum-Conta 

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler

Hortum-Conta

Bulaşık makinelerinde suyun alınması ya da suyun makineden tahliye edilmesi adına hortumlar kullanılmaktadır. Bu hortumlar, suyu alırken veya tahliye ederken sızıntı yapmaması adına kalın dayanıklı bir kauçuk malzemeden ya da sert plastikten imal edilir ve yine sızıntıyı önleyebilmek adına contalar yardımıyla sabitlenir. Contalı hortum ürünlerimizde, su alımı ve suyun tahliye edilmesi adına farklı boru seçeneklerine yer veriyoruz. Bu ürünleri kıvrılmalarda kırılma yapmamaları adına kauçuktan imal edilmiş olarak satın alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Hortum-Conta Kullanımı

Bulaşık makinesine su borusundan su almak ya da yıkama programı tamamlandığı zaman kirli suyun boşaltımı için hortumlara yer verilmektedir. Bu hortumların imalatında genellikle sert plastik kullanılıyor, fakat kauçuk ürünler çok daha dayanıklıdır. Firmamız, dayanıklı ürünler kullanabilmeniz adına bu ürünleri üretici firmalardan temin etmekte ve sizlere sunmaktadır.

Hortumların kullanımlarında, su sızdırmasına yer vermemek adına contalar kullanılmaktadır. Her iki uç girişinde de iki adet contaya yer verilir. Bu contaları belli ekipmanlar ile kolaylıkla bulaşık makinesine takma şansınız vardır. Kullanım ve montajı kolay olan bu ürünleri, uzun bir kullanım için sık sık bakımdan geçirmeniz gerekebiliyor.

Bulaşık Makinesi Hortum-Conta Bakımı

Sipariş edeceğiniz ürünlerimiz, farklı bulaşık makineleriyle uyumlu olarak kullanım sağlayabilmektedirler. Lider makine üreticilerinin bulaşık makinelerinde kullanabileceğiniz hotum ve conta ürünlerimizde, zaman zaman bakım yapmak önemlidir. Contaları tutturduğunuz bölümlerden ayırarak hortumu makineden çıkarabilir ve hortumun içine dolan kirli atıkları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Conta kullanımı, boruyu kolay bir şekilde takmaya ve çıkararak bakımını yapmaya imkan tanımaktadır. Ayrıca makinenin çalışması esnasında contalar su sızdırmasına karşı da en iyi önlemi almayı sağlamaktadırlar.

Bulaşık Makinesi Hortum-Conta Siparişi

Contalı hortum siparişlerinizi firmamız aracılığıyla verebilirsiniz. Ürünler, farklı markalarla tam bir uyum için temin edilmekte ve sipariş için sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple alacağınız herhangi bir yedek parça ürününde uyumluluk sıkıntısı yaşamadan ev aletlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Satış desteğimiz ile, ürünler konusunda daha detaylı bilgiler alma imkanınız olur. Bu sayede seçeceğiniz ürünler konusunda daha sağlıklı kararlar vermeniz konusunda destek olabiliriz. SuperYedekParca.com Telefon ve e-posta adreslerimiz, ürün satışlarımıza ilişkin bilgi alabileceğiniz iletişim bilgilerimizdir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu