Katalog

Aktif Filtreler:

Elektronik Kart 

Gösterilen 1 - 33 ile 33 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 33 ile 33 arasındaki öğeler

Elektronik Kart

Teknolojinin gelişmesi ve insanların ekonomik durumlarının iyileşmesi sonucunda, insanlar evlerinde çeşitli beyaz eşya ürünleri kullanmaya başladılar. Kullandıkları ürünlerin zaman içerisinde arıza yapması durumunda, yedek parça ihtiyaçlarını, çeşitli servisler veya online alışveriş sitelerinden karşılamaktadırlar. Superyedekparca.com online alışveriş sitesi olarak, cihaz kullanıcılarına ve yetkili servislere yedek parça satışları hizmeti sunmaktayız. Evlerimizin olmazsa olmazı olan, bulaşık makinaları, bir elektronik cihaz olduğu için, elektronik kart sistemlerinde, elektrik akım problemi veya nemli bir ortamda bulunması gibi çeşitli nedenlerle arızalar meydana gelebilmektedir. Arızalanan elektronik kartların orijinali ile değiştirilmesi, bulaşık makinanızın sağlıklı çalışması açısından önemlidir.

Bulaşık Makinası Elektronik Kartı

Bulaşık makinalarında, yıkama programları, çeşitli yıkama seçeneklerine göre ayarlanmıştır. Makine çalıştırıldığında seçilen programa göre makinanın çalışması, elektronik kart üzerindeki programlara göre yapılmaktadır. Elektronik kart arıza yaptığı zaman, makine bu programlama işlemini gerçekleştiremeyecek ve yıkama işlemi olmayacaktır. Online alışveriş sitemizde, bulaşık makinesi kategori bölümünde, sepet takımı, tuş takımı, elektronik kart, fıskiye pervane grubu, kapak kilit sistemi, rezistans sistemi, deterjan kutusu gibi tüm yedek parça gruplarına ayrı ayrı bölümler oluşturulmuş ve tüm marka ürünler için yedek parça çeşitleri bulundurulmaktadır.

Bulaşık Makinası

Bulaşık makinası, evlerde işleri kolaylaştıran ve bulaşık yıkama işlemlerinde, su tasarrufu sağlayan cihazlardır. Bulaşıkların ekonomik ve sağlıklı temizlenmesini sağlayan bulaşık makinalarınızın arızalanmasına en çok neden olan, elektronik kartlardır. Elektronik kartlar, elektrik sistemlerini üzerlerinde bulundurduğu için, hassas parçalardır ve en küçük arızaları, bulaşık makinalarının çalışmasını engellemektedir. Sitemiz bulaşık makinası kategorisi olarak belirlenen bölüm içerisinde tüm yedek parça çeşitlerine yer vermiş ve sizlere en uygun fiyatlara sunulmaktadır.

Sipariş Vermek

Superyedekparca.com yedek parça sipariş sitemizden, ürün satın alabilmek için, kendinize üyelik hesabı oluşturmalısınız. Bulaşık makineleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parça ürünlerini, kişisel veya servis grubu adına satın alabilirsiniz. İhtiyaç hissettiğiniz yedek parça ürünleri, sitemizde sepete ekleyerek ve ödeme işlemlerini yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesi onaylanan siparişlerin, paketlenme ve kargolama işlemi aynı gün içerisinde yapılmakta, adresinize en kısa sürede ulaşması sağlanmaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu