Katalog

Fiskiye Pervane Grubu 

Gösterilen 1 - 13 ile 13 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 13 ile 13 arasındaki öğeler

Fıskiye Pervane Grubu

Fıskiye pervaneleri, bulaşık makinelerinde alt kısımda ya da üst kısımda monteli olarak kullanılan ürünlerdendir. Makinenin modeline göre değişkenlik gösteren bu durum, bazı durumlarda daha yoğun bir su püskürtmesine yer vermek adına iki taraflı bir kullanıma da yer verebiliyor. Makinenin kullanım amacına bağlı olarak üst, alt ya da her iki tarafta birden fıskiye pervanelerine yer verilebilmektedir. Bu parçanın aşınması ya da bozulması, makinede su püskürtme işleminin uygulanamamasına neden olacağından bulaşıklarınız iyi bir şekilde yıkanmayacaktır. Arızalanan fıskiye pervanesini ürünlerimizle birlikte değiştirip kullanabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Fıskiye Pervanesi İşlevi

Fıskiye pervanelerinin bulaşık makinelerindeki temel işlevi, adından da belli olduğu üzere su püskürtmektir. Bu temel işlevi aşındığında veya arızalandığında yerine getiremeyen fıskiye pervanesini değiştirmek gerekiyor. Bağlantı parçası olan boyun kısmıyla birleşik olan modeller bulunduğu gibi, boyun kısmının makinede bağlı bir aparat olması da söz konusu olabiliyor. Bu tip modellerde, bağlantı parçası olan boyun yoktur ve sadece fıskiye pervanesini kolaylıkla yerine takabileceğiniz bir ağız kısmına yer verilmektedir. Ürünler, makinenizin iç aksamına uyması için üretici firmalardan tarafımızdan temin edildiğinden, parça uyumu konusunda bilindik sorunlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Bulaşık Makinesi Alt Fıskiye Pervanesi

Bulaşık makinenizde alttan fıskiyeli bir pervane kullanılmaktaysa, bu durumda markaya uyumlu olarak alt fıskiye pervanesi siparişi vermelisiniz. Bu ürünlerin çoğunda belirtildiği üzere boyun kısmına yer verilmektedir. Fakat eğer boyun parçası kısmı makinenizin ana parçalarına montajlı ise, bu durumda bir giriş ağzı ile ürünü kullanma imkanınız olacaktır. Yoğun bir su püskürtmesine yer vermesi açısından, orijinal ürün kullanmak en doğru seçimdir. Ve bu orijinal ürünleri firmamızla sipariş ettiğiniz zaman yoğun su püskürtmeli bir fıskiye pervanesine orijinal olarak sahip olabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Üst Fıskiye Pervanesi

Bulaşık makinenizde üstten fıskiye pervanesi seçeneğine yer veriliyorsa, kategorilerimizde üstten fıskiye pervanelerini bularak sipariş edebilirsiniz. Bazı makinelerde iki taraflı olarak da pervane kullanımına yer verilir ve bu daha yoğun bir su akışına imkan tanımaktadır. Eğer makineniz bu tip bir bulaşık makinesi ise, her iki pervaneyi de firmamız ürün seçenekleri ile değiştirme şansınız olabiliyor.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu