Sensör&Tirbün&NTC 

Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler

Sensör&Tirbün&NTC

Firmamız birçok ürünün satışını yaptığı gibi aynı zamanda satmış olduğumuz bütün ürünlerin parçalarını da satmaktayız. Firmamızın satmış olduğu bütün yedek parçalar kesinlikle orijinal parçalardır. Satışını yapmış olduğumuz bazı yedek parçalar ise şunlardır.

Bulaşık Makinesi Sensör

İnsanlarda çevrelerinde ki nesneleri ve olayları duyu organları ile algıladığı gibi makinalarda bu durumu sensörler ile geçekleştirmektedir. Bulaşık makineleri de çeşitli sensörler ile su sıcaklığını, makine kapağının kapandığında otomatik çalışması, yıkama işlemi sırasında su alımı ve atımında birçok sensör kullanılmaktadır. Bulaşık makinasında herhangi bir sensör arıza yapması durumunda ise bulaşık makineniz ya hiç çalışmaz ya da bulaşıkları iyi bir şekilde temizlemeden çalışır. Bulaşık makinesi su ısıtıcı sensörü arıza yapması durumunda makineniz çalışmaya devam eder ancak bulaşıklarınızı iyi ve hijyenik bir şekilde yıkama yapmaz. Bulaşık makinenizde bulunan herhangi bir sensör arızalandığı durumlarda firmamızdan arızalı olan sensörü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tribün

Bulaşık makineleri içerisinde bulunan bulaşıkları yıkamak için suyun makine içerisine ulaşmasını sağlayan tribünler yüksek ısıdaki suyun bulaşıklar üzerine fışkırtarak bulaşıkların temizlenmesini sağlamaktadır. Tribünlerin arızalanması sonucu ise sıcak su bulaşıklara ulaşamaz ve bulaşıklarda yeterli temizlik ve hijyen sağlanmaz. Bulaşık makinesi tribününüz arızalanması durumunda firmamızdan her türlü bulaşık makinesi modeline uygun olan tribünleri ala bilirsiniz. Ayrıca satmış olduğumuzu bütün ürünler son derece kaliteli ve orijinal parçalardır.

Bulaşık Makinesi NTC

NTC yani negatif kat sayılı dirençler kullanıldığı alanın sıcaklığı arttıkça elektriksel direnci azalan, kullanıldığı alandaki sıcaklık düşmesi durumunda ise elektrik direnci artan bir devre elemanıdır. NTC çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri gibi birçok üründe kullanılmaktadır. NTC sayesinden bulaşık makineleri yıkama ve kurulama işlemleri sırasın da suyun ve ortamın sıcaklığını sürekli olarak istenilen düzeyde tutmaktadır. NTC arıza yapması durumunda ise bulaşık makinesinde ki su sıcaklığı ya çok fazla ısınmaktadır ya da çok fazla soğumaktadır. Bu tür durumlarda ise bulaşıklarınız yüksek ısıdan dolayı zarar görür ya da düşük ısıdan dolayı tam olarak temizlenmez. Bulaşık makineniz de NTC arıza yapması durumunda ise firmamızdan bütün modellere uygun olan NTC alabilirsiniz

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu