Bulaşık Makinesi 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 205 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 205 arasındaki öğeler

Bulaşık Makinesi

Günümüzde elde bulaşık yıkama işlemi artık yerini bulaşık makinelerine bırakmıştır. Genellikle ev kadınlarına yardımcı olan elektronik eşyalar, hane içerisinde en çok kullanılan elektronik eşyalar arasındadır. Yapılan istatistikler sonucu her 10 hanenin 8'inde ve birçok endüstriyel iş yerlerinde bulaşık makineleri kullanılmaktadır.

Çağımızda büyük kolaylık sağlayan bu bulaşık makineleri, birçok küçük elektronik parçanın, plastik ve demir parçaların birleşmesiyle oluşturulmuştur. Bu nedenle makinenin bir arıza oluşturması durumunda içerisindeki parçaların kontrol edilmesi ve değiştirilme gerekliliği belli aralıklarla da kontrol edilmelidir. Biz firma olarak bulaşık makinelerinin içindeki parçaları satmakta ve müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi sunmaktayız.

Bulaşık Makinesi İçin Sunduğumuz Kaliteli Parçalar

Satmakta olduğumuz bulaşık makinesi parçaları arasında müşterilerimize sunduğumuz ürünler; ray klipsleri, sepet grubu, tuş takımları, rezistans grubu, yıkama motoru, sepet tekerleği, su giriş ventili, kondansatör, hortum, conta, pompa motoru, elektronik kart, deterjan kutusu, fiskiye pervane grubu, kapı kilit grubu, sensör, tribün ve ntc ürünleri olarak sıralayabiliriz.

Piyasaya sunmuş olduğumuz bu parçalar, sektör içerisindeki en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunabilmek amacıyla en kaliteli ham maddelerin kullanılmasıyla meydana gelmektedir. İşini bilen ve alanında uzman olan kişilerle çalışmaktayız. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesi piyasa ortalamasının oldukça üzerindedir.

Bulaşık Makinesi Yedek Parçaları

Yıllar önce üretimi yapılmış olan ancak şu anda piyasada bulunmayan, piyasada bulunan ancak fiyatları ateş pahası olan, orijinal ve son kalitedeki bulaşık makinesi yedek parçalarının hepsini bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli yeni çalışmalar yaparak eksik kalan ürünlerimizi de tamamlayarak hizmeti en üst seviyeye çıkartmaktayız.

Bulaşık Makinesi Parçaları Seçilirken Bilinmesi Gerekenler

Bulaşık makineleri elektronik eşyalar olduğu için içerisinde arıza yapmış olan bir parçanın yerine herhangi bir yeni parça eklenmesi doğru olmamaktadır. Makine içerisindeki her bir parçanın üzerinde ya da kenarında bir üretim yılı, üretim markası ve üretim seri numarası bulunmaktadır. Bu önemli bilgiler göz önüne alınarak bozulan parçanın yerine yenisinin konulması en doğrusu olacaktır. Ayrıca sadece makinenin içerisindeki bir parça değil dışında bulunan sepet gibi parçaların da arızalanması durumunda aynı özen gösterilmelidir. Daha detaylı bilgi almak için web sitemizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu