Rezistans 

Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler

Rezistans

Isıtma elemanları elektrik enerjisini ısıya dönüştürürler ve su, hava ya da sıvıları ısıtmak için çoğu ev ve ticari elektrikli cihazda yaygın olarak kullanılır. Firmamız, çamaşır makinelerinin temel parçalarından bir tanesi olan rezistans parçasının satış desteğini sunmaktadır. Cihazlara göre özelleştirilmiş olan tasarımlar, çok çeşitte ısıtma elemanıyla tasarlanıyor ve ortaya çamaşır makinelerinizde kullandığınız rezistanslar çıkıyor. Bu ürünleri, kategorilerimiz arasında bulabilir ve çamaşır makinenize uygunluklarını kontrol ederek sipariş edebilirsiniz.

Rezistans Arızası

Rezistans, hemen hemen her ev aletinde yer verilen bir ısıtma elemanıdır. Bu parçayı, genellikle çamaşır makineleriyle birlikte daha sık duymanıza karşın, birçok ev aletinde yer verilen bir parça olduğunu söyleyebiliriz. Temel görevi ısıtma olan bu parçanın, çamaşır makinelerinde yoğun kireçlenme ya da fazla ısınmadan dolayı arızalandığı görülmektedir. Çamaşır makinenizde rezistans arızası tespit edildiyse, ürünlerimiz arasından uygun fiyatlar ile sipariş verme şansınız vardır. Ürünler orijinal olarak sizlere teslim edilir ve kullandığınız çamaşır makinesine göre seçeceğiniz ürün ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Rezistans Değişimi

Rezistans değişimi genellikle teknik servisler tarafından yapılabilmektedir. Fakat bazı orijinal parçalar, sandığınızdan daha maliyetli fiyatlara denk gelebilmektedir. Kolayca takabileceğiniz çamaşır makinesi rezistans ürünlerimizle birlikte, orijinal ürünler kullanarak makinenize zarar vermemiş olur, ayrıca kolay montaj sayesinde birkaç basit adımla birlikte montajı kendiniz de yapabilirsiniz. Satın alacağınız ürünlerde, bütün montaj parçaları kutu içeriklerine dahildir ve makinenize uygun olarak sipariş ettiğiniz zaman kapıda teslimat alabilirsiniz. Kolay siparişler ile sistemimize üye olarak ücretsiz kargo ile siparişlerden de yararlanabilirsiniz.

Rezistans Ürünlerimizi Kullanabileceğiniz Markalar

Çamaşır makinesi kategorimizde yer verdiğimiz rezistanslar, piyasadaki en iyi üreticilerin çamaşır makinelerine kolaylıkla uyum sağlamaktadırlar. Ürünleri incelerken, hangi ürünün hangi marka ve model ile kullanılabileceğini detaylı bilgi listelerimizde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede yanlış ürün kullanımıyla birlikte çamaşır makinenize de zarar vermemiş olursunuz.

Çamaşır makinenize uygun olan bir rezistansı sipariş ettiğiniz zaman, kargonuzu ücretsiz kargo seçeneğiyle birlikte firmamızdan teslim alabilirsiniz. Hızlı kargo seçenekleriyle birlikte siparişiniz elinize kısa zaman içerisinde teslim edilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu