Katalog

Aktif Filtreler:

Açma Kapama Şalteri 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler

Açma Kapama Şalteri

Çamaşır makinelerinin kullanımında güç kesme ve kapağın açılabilmesi adına güvenli bir kullanım için açma kapama şalterlerine yer verilmektedir. Özelliklerine göre farklı kullanımlar sunan bu ürünler, online mağazamız bünyesinde uygun fiyat avantajlarıyla sizlerle buluşmaktadır. Çamaşır makinenizle uyumlu bir kullanım adına, ürün içeriklerinde yer verdiğimiz uyumlu marka ve modelleri inceleyerek sipariş verirseniz, doğru ürün kullanımı yapmanız mümkün olacaktır.

Üçlü Şalter

Farklı makinelere uyum sağlayan ve farklı açma kapama özelliklerine yer veren açma kapama şalterleri bulunmaktadır. Şalterlerin temel görevi, makineyle olan gücü kesmek ya da gücü devreye sokabilmektir. Üçlü şalterlerde kullanım, üç kademeli olarak sağlanmaktadır ve makineye gelen direnç bu şalterler sayesinde ayarlanabilmektedir. Elbette bu ürünler, belli marka çamaşır makineleriyle uyum sağlayarak kullanılabileceğinden, evinizde bulunan çamaşır makinesiyle uyumlu olup olmadıklarına dikkat etmeniz gerekecektir.

Kademeli Direnç Anahtarı

Kademeli direnç anahtarları, farklı dirençlerle birlikte makineyi çalıştırmaya ya da gücünü kesmeye imkan tanımaktadır. Kademeli bir kullanımla temin edebileceğiniz bu ürünlerimiz, belli çamaşır markası modelleriyle kullanılabilmektedir. Liste incelemesi gerçekleştirerek ürünlerin kullanılabilecekleri çamaşır makinesinin evinizde bulunan çamaşır makinesi olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca e-posta ya da telefon aracılığıyla ulaşabildiğiniz müşteri hizmetlerimizden de uyumlu yedek parçalar hakkında doğru bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Tip Modeller

Farklı ihtiyaçlara farklı tip çözümler sunan pek çok ürün firmamız bünyesinde satıştadır. Bunlardan birisi de açma kapama şalterleridir. Bu şalterlerin bazıları, yeni üretim çamaşır makineleri ile uyumludurlar. Makinenizin açma kapama şalterinin arızalanması ya da kullanılamaz hale gelmesi ile, firmamızdan ürün siparişinizi verme şansınız online olarak olacaktır. Sepetinize ekleyeceğiniz hemen hemen her ürünümüzde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla birlikte ücretsiz kargo avantajlarına yer veriyoruz. Böylelikle alacağınız ürünlerde sepet fiyatı tamamlama kaygınız olmadan rahatlıkla ve istediğiniz ürünler arasından sipariş oluşturma şansınız vardır.

Teknik servislerin kullandıkları ürünlerin ve yedek parçaların tamamını sitemiz içerisinde kategorilerimizde bulabilirsiniz. Yedek parça temininde Türkiye'nin önde gelen firmalarından birisi olarak güvenli alışverişleri sizlere sunarken, doğru parça kullanımının da altını çizerek orijinal ürünleri sizlere kargoyla gönderiyoruz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu