Ön Kapak Grubu 

Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler

Çamaşır Makinesi Ön Kapak Grubu

Bir çamaşır makinesini kapağı kapatarak kullanmak son derece önemlidir. Fakat kullanımdan kaynaklı olarak ya da üretimin dayanıksızlığı sonucunda kapaklarda belli hasarlar görülebiliyor. Camda bozulmalar, kapak çerçevesinin aşınması ya da malzemenin deforme olması gibi nedenler, çamaşır makinelerinde ön kapağın değiştirilmesine neden olabiliyor. Yalnızca çerçeve ya da camıyla birlikte çamaşır makinesi ön kapağı siparişinizi, firmamızın hızlı siparişleriyle birlikte temin edebilirsiniz.

Çerçeve

Çamaşır makinenizin yalnızca kapak çerçevesinde belli bir sorun ya da deformasyon oluştuysa, bu durumda yalnızca çerçeve kısmını yenileyebilirsiniz. Bu şekilde tam ürün grubundan değil, yalnızca çerçeve modellerimizden sipariş etmeniz gerekir. Bu ürünler, hemen hemen her makinenin üretimine uygunluk gösterebiliyor. Dilerseniz ürününüzü sipariş etmeden önce, listeleri inceleyerek yanlış ürün siparişi vermekten kaçınabilirsiniz. Doğru ve orijinal ürün kullanmak, makinenizin de kullanım ömrünü uzatacaktır.

Tam Ürün

Tam ürün ya da komple ürünler hem çerçeveyi hem de camı içermektedir. Makinenizin hem camında hem de çerçevesinde deformasyon oluşmuşsa, çerçeve ve camla birlikte gelen otomatik kilit sistemleriyle ürününüzü kullanma imkanınız olacaktır. Farklı markaların farklı ön kapak ürünlerini inceleyerek makinenizin markasına ve kullanım durumuna göre siparişinizi oluşturabilirsiniz. Cam ve emniyet kilidi çerçeveyle bütünleşik bir şekilde sizlere gönderilmektedir. Yapmanız gereken tek şey, kapağı kolay montaj ekipmanlarıyla birlikte makineye montelemek olacaktır.

Çerçeve, cam ve emniyet mandallı olan bu ürünler, farklı renk seçeneklerine de yer verebilmektedir. Örneğin siyah renkli bir çamaşır makineniz varsa, bu ürüne uygun siyah renkli bir ön kapak siparişini kolaylıkla verebilme imkanınız renk seçeneklerimizle mümkündür.

Hızlı Siparişler

Hızlı sipariş seçeneklerimiz, sitemize üye olduğunuz zaman kolay bir şekilde verilebilmektedir. Üyeliğinizden sonra ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, indirimlerde ve kampanyalarda tarafımızdan haberdar edilebilirsiniz. Farklı ürün seçenekleriyle birlikte ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını da sistemimiz üzerinde karşılaştırmaya tabi tutabilirsiniz.

Ürünlerimizi orijinal ürünler olarak satışa sunduğumuz için, hem kompakt bir kullanım hem de doğru bir kullanım yapmış olursunuz. Ürünlerin makineye katacakları kullanım ömrü ise, makinenizi daha uzun yıllar kullanmanıza imkan tanır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu