Kazan Hortumları 

Gösterilen 1 - 20 ile 20 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 20 ile 20 arasındaki öğeler

Kazan Hortumları

Günlük hayatta kullanılan çamaşır makineleri, ev hanımları için vazgeçilmez bir elektronik temizlik aracıdır. Eskiden tüm hanımlar çamaşırlarını elde yıkadıkları için bu oldukça zahmetli ve yorucu bir iş haline geliyordu. Ancak çamaşır makinelerinin hanımlara sağladığı birçok kolaylık bulunuyor. Bizler siz değerli müşterilerimiz için daha kaliteli ve samimi hizmet vermek adına ürünlerimizi satışa sunmaktayız. Firmamız 2012 yılında Süper Yedek Parça adında izmir'de kuruldu. O günden beri kurumsal ve bireysel bütün müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarımıza her zaman yenilikçi fikirlerle kendimizi geliştirerek devam etmekteyiz. Sizlere online güvenilir hizmet vermek için çamaşır makinesine ait her türlü yedek parçayı Superyedekparca.com olarak satışa sunmuş durumdayız.

Uygun Fiyata Kazan Hortumu

Yıllarca evinizde tüm kirli çamaşırlarınızı zahmetsizce yıkamanızı sağlayan çamaşır makinelerinde bir takım aksaklıklar olabiliyor. Bu aksaklıkların arasında kazan hortumlarında olan problemler yer alıyor. Uzun yıllar kullanmış olduğunuz kazan hortumları, bir süre sonra ciddi şekilde yıpranarak yırtılabilir. Elbette kazan hortumunuzun kaliteli olup olmadığı, kullanacağınız süreyi de belirleyici oluyor. Yırtılan ve artık su tahliye edemeyecek hale gelen kazan hortumlarını değiştirmek için, uygun fiyata yeni ürünlerimizi inceleyerek size uygun olan hortumları satın alabilirsiniz.

Markaya Uygun Kazan Hortumları

Evinizde kullanmış olduğunuz kazan hortumları PROFİLO, BEKO, SIEMENS, ARÇELİK vb. hangi marka olursa olsun, sizin için makinenizle uyumlu olan markada kazan hortumlarını sipariş edebilirsiniz. Sitemizde birbirinden uygun fiyata ve markalara sahip kazan hortumları mevcuttur. Çamaşır makinesi için en önemli yedek parçalardan birisi olan kazan hortumlarını satın almak için, yapmanız gereken tek şey sitemiz aracılığı ile sipariş vermektir.

Güvenlik ve Ödeme İşlemleri

Siteye girmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz, şirketimiz ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında kampanya, bilgi, haber ve materyallerini göndermek için kullanıyoruz. Bizden online olarak alışveriş yapan tüm kullanıcılarımızla iletişim kurabilmek için yine bu bilgilere ihtiyacımız vardır. Ancak herhangi bir şekilde kullanıcılarımızın bilgileri 3.şahıslar ve farklı firmalarla paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileri ve hesap numarası gibi finansal bilgiler, ürünlerin satın alınabilmesi için mutlaka gereklidir. Verdiğiniz siparişler 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. ARAS KARGO aracılığıyla 75 TL üzerinde olan kargo masrafları tarafımızca karşılanmaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu