Kayış Grubu 

Gösterilen 1 - 32 ile 32 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 32 ile 32 arasındaki öğeler

Kayış Grubu

Son on yılda internet kullanımının dünya genelinde yaygınlaşması ve birçok üreticinin, çeşitli mağazaların ürünlerini internet üzerinden, daha ekonomik şartlarda pazarlaması, online alışveriş sektörünü hareketlendirmiştir. Bizlerde sizlere, beyaz eşya ürünleri ve yedek parçaları üzerine online alışveriş hizmeti vermekteyiz. Her evde kullanılmakta olan çeşitli marka ve modellerde çamaşır makinaları bulunmaktadır. Çamaşır makinalarında, motorun hareketi ile yıkama kazanının dönmesini sağlayan parçalar, kayışlardır. Makinanın kullanım şartları, uzun yıllar kullanılması gibi bazı faktörler kayışların yıpranmasına ve kopmasına neden olabilmektedir. Online alışveriş sitesi olarak çamaşır makinalarınızın kayış çeşitlerini sizler için elektronik mağazamızda bulundurmaktayız.

Çamaşır Makinası Kayışları

Mekanik bir motor ile çalışan tüm araç ve cihazlarda, motor dönme hareketini diğer akşamlara iletilmesi, motor kayışları ile sağlanmaktadır. Çamaşır makinaları, yıkama kazanına konulan kirli çamaşırların yıkanması işlemini dönme hareketleri ile sağlamaktadır. Yıkama kazanı dönme hareketini ise, motordan almakta ve bu hareket kayış vasıtasıyla sağlanmaktadır. Çamaşır makinası motor kayışları genellikle plastik hammaddeden yapılmakta ve zamanla yıpranarak hasar görmektedir. Superyedekparca.com sitemizde tüm çamaşır makinaları modelleri için kayış çeşitleri bulunmaktadır.

Ürünlerimiz

online alışveriş sitesi olarak, müşterilerimizin aradığı ürünleri kolay bulabilmeleri için, kategoriler oluşturulmuştur ve her kategori altında farklı alt başlıklar yer almaktadır. Çamaşır makinası kategorisi altında, kayış grubu, motor grubu, kilit sistemleri, elektronik kartlar, hortumlar, su ventili, kapak mandalı, amortisör, menteşe gibi tüm seçenekler yer almaktadır. Çamaşır makinanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parça ürünlerini, sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Yedek Parça Siparişi

Online alışveriş sitemizde bulunan ürünlerden satın almak ve sitemiz avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, sitemize üye olmanız ve alışverişlerinizi üyelik işlemleriniz üzerinden yapmanız istenmektedir. Sitemize üye olduktan sonra, tüm beyaz eşya grupları için orijinal yedek parça teminleri yapılmaktadır. Kayış grubu ve diğer ürün siparişleri verebilmek için, çamaşır makinası kategorisinin ilgili alt başlığı içeriğinde bulunan ürünler arasından seçme yaparak, sepete ekleyebilir ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Online mağazamızda birçok ürün çeşidi için, belirli dönemlerde kampanyalar düzenlenerek, ürünlerin çok daha ucuza satışı gerçekleştirilmektedir.

 

 

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu