Menteşeler 

Gösterilen 1 - 32 ile 32 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 32 ile 32 arasındaki öğeler

Menteşeler

Çamaşır makineleri artık günümüzde bir lüks değil evin temel ihtiyaçları arasına girmiş durumdadır. Sıradan bir aile yapısında çamaşır makinesi neredeyse gün aşırı kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanım sebebi ile makineler kısa sürede ömrünü doldurmakta ve sarf malzemeleri üzerinden masraf çıkarmaktadır. Bu masrafları azaltabilmek, makinenizin ömrünü uzatabilmek ve yedek parçada sorun yaşamamak için internet sitemizi ziyaret ederek her marka ve model için özel olarak seçilmiş ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Menteşe Nedir?

Menteşeler açılıp kapanma özelliği olan hareketli iki farklı parçanın birbirine tutturulmasını sağlayan ortası mil sayesinde de parçalara dönme hareket özgürlüğünü veren demir birleştirici aparatlara verilen addır. Menteşeler çamaşır makinelerinde genellikle kapağı tutmak için kullanılmaktadır. Bu sebeple makinenin en çok hareket eden parçalarından birisidir. Önemsiz ve basit bir aparat gibi görünse de makinelerin kapakları problem yaşaması ve tam oturmaması halinde çamaşır makinesi çalışmayacağı için azami önem arz etmektedir.

Çamaşır Makinesi Menteşesi Nasıl Olmalı?

Öncelikle almayı planladığınız menteşe makinenizin marka ve modeli ile uyumlu olmalıdır. Herhangi bir menteşenin alınması halinde kapak yapısı ile uymayacağı için takılması mümkün olmayacaktır. Aynı zamanda çamaşır makineleri genellikle banyoda tutulduğu için menteşeler paslanmaz özellikle olmalıdır. Bundan dolayı mutlaka orijinal ve kaliteli parça almaya özen göstermelisiniz. Kaliteden ödün vermeniz halinde menteşenin ömrü kısa olacak ve sizi fazla vakit geçmeden yarı yolda bırakacaktır.

Kaliteli Ürün Geniş Çeşitlilik

İnternet sitemizde çamaşır makineleri ile ilgili her türlü ürün satılmaktadır. Bu ürünlerden biriside çamaşır makinesi menteşesidir. Bu menteşeler her marka ve modele göre ayrı üretilmektedir. İnternet sitemizde her marka ve model için farkı menteşeler bulunmaktadır. Alışverişlerinizde banka kartı yada kredi kartı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ve yüzde yüz müşteri odaklı çalışan firmamız en kısa sürede kargo yaparak ürünlerin elinize ulaşmasını sağlayacak böylelikle probleminizi en kısa sürede çözecektir. Her türlü soru ve önerileriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, müşteri hizmetleri servisimizden her daim faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve farklı modelleri bulunan ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu