Pompa Motoru 

Gösterilen 1 - 50 ile 50 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 50 ile 50 arasındaki öğeler

Pompa Motoru

Çamaşır makinelerin en sık arızalanan bölümü pompa motorları için her türlü marka, model ve özellikle ürün seçeneklerimiz internet sitemizde bulunmaktadır. Çamaşır makinelerinin temiz su ve gider pompalarının motorları en sık arızalanan motorlarıdır. Çünkü bu pompalar makinenin en çok çalışan bölümleridir. Üstelik tamiratları mümkün olmayan bu sistemler direk sistem olarak değiştirilir.

Temiz Su Pompası

Çamaşır makinelerinin kazanlarının içine temiz su dolmasını sağlayan pompa motorlarıdır. Genellikle bu tarz pompalar peristaltik olarak tasarlandığı için tamamen kompak bir yapıdadır ve arıza vermesi halinde tamiratı mümkün değildir. Bu pompa motorları çamaşır makinelerinin direk olarak kireçli su ile temas eden ilk bölgeleridir. Bu sebeple en büyük arızaları ömürlerini doldurmaları veya kireç bağlamalarıdır. Fakat kireç ile çok problem yaşamazlar çünkü yeni tip makineler direk olarak soğuk su ile çalışmaktadır. Fakat kısa vadede ömrünü doldurmaması için orijinal ve kaliteli pompa motoru kullanılması önemlidir. Her marka ve modele uyumlu orijinal kalitede ürünlerimiz için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kirli Su Pompası

Çamaşır makinelerinin en sık arızalanan pompaları kirli su pompalarıdır. Çünkü bu pompalar kirli suyu tahliye ederken çamaşırların arasına karışan bozuk para, iğne ve çengel gibi yabancı maddeleri de çekerler ve bu maddeler arıza yaratmaktadır. Bu sebeple servisler çamaşırların iyi kontrol edilmesini tavsiye eder. Bu pompalarda kompak tasarımlı ve tamiri mümkün olmayan bir modele sahiptir. Aynı zamanda uzun ömürlü ve sağlıklı olması amacı ile orijinal olmayan ve kalitesinden şüphe duyacağınız kirli su pompasını makinenizi tercih etmeyiniz. Her türlü marka ve modele uyumlu tamamen orijinal yüksek kaliteli kirli su pompası çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

Hızlı Kargo Kaliteli Hizmet

İnternet sitemizde birinci önceliğimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile en hızlı şekilde yüksek kaliteli ürünleri size ulaştırmaktır. Aynı zamanda çamaşır makinesi pompa motoru çeşitlerinde her türlü kalitede, bütün marka ve modellere uyumlu farklı kirli ve temiz su pompalarını temin edebilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi firmamız için her zaman birinci ilke olmuştur.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu