Katalog

Aktif Filtreler:

Fırın Fan Motoru 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Fırın Fan Motoru

Bir fırında ısıtma özelliğini devreye sokan ve bu ısınmanın istenenden fazla artışa neden olarak devrelerin yanmasına engel olan parça, fırın fanları ve motorlarıdır. Fırınlarda fan motorları yıldız ya da dişli şekilli bir görünüme sahip olarak tasarlanmaktadır. Bunların bazıları turbo motora yer verirken, bazıları da standart bir kullanım sağlar. Turbo motor seçeneklerinden standart seçeneklere ve motor pervanelerine kadar ürün seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz.

Turbo Motorlar

Ankastre birçok fırında, turbo motor seçeneklerine yer verilir. Bu, fanın beklenenden daha iyi bir verimle çalışmasını sağlar. Yalnızca fanı çalıştırarak fırın içerisine koyacağınız buzlanmış bir yiyeceği kolaylıkla ısıtma şansınız olacaktır. Bu sebeple turbo motorlar güçlü özellikleriyle kolay ısıtmayı daha iyi şekilde sağlamaktadırlar. Dişli görünümleriyle, hızlı hava akışını sağlarken, fırın içerisinde bulunan buzlu yiyeceğin kısa zamanda defrost etkisiyle çözülmesini sağlamaktadırlar. Turbo motorların bir diğer etkisi de, fırının çalışmasında aşırı ısınmayı önlemek adınadır. Bu sayede, fırında devre yanmasına da engel olmaktadırlar.

Motor Pervaneleri

Motor pervanelerinin uzun süreli kullanımlarda değiştirilmeleri gerekebiliyor. Bu sebeple fırın fan motorlarında ayrıca pervane ürünlerine de yer veriyoruz. Yıldız şekilli bu ürünler, hızlı hava akışını fırın içerisinde sağlayarak istenen ısıyı kolaylıkla elde etmenizi sağlamaktadırlar. Ayrıca yine bu ürünlerin standart özelliği olarak, ısıyı kontrol altında tutma seçenekleri de bulunuyor. Böylelikle fırının kullanımında aşırı ısınmaya yer verilmeden güvenli bir kullanım imkanı sunulabiliyor. Yalnızca fırın motor pervanelerini değiştirmek istiyorsanız, pervaneleri firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Fırın Fan Motoru Sipariş

Fırın fan motorları, turbo ve standart özellikli olarak firmamız kataloglarında bulunmaktadır. Farklı ürünler farklı fırın seçeneklerine uyum sağlayabileceğinden, ürünlerde marka uyumluluğuna dikkat etmek gerekiyor. Yedek parça anlamında ev aletlerinde sağladığımız her üründe mutlaka uyumlu parçalara ilişkin bilgileri temin ediyoruz. Böylelikle uygun parçaları siparişlerinizi de kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Süper Yedek Parça firması olarak iyi ürünlerle, güvenilirlik sunduğumuz için, yıllardır sektörün en çok tercih edilen firması konumundayız. Yaşam alanlarınızda kullandığınız her alet için yedek parçayı, firmamızın pek çok kategorisinde bulabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu